Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC


distar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Prosze o pomoc ponieważ mam dylemat ktore narty wybrac SL 9.12 + xentrix310 czy FISCHER RC4 RACE SC + Fischer F11. No i oczywiscie dlugosc - temat rzeka, mam 188 cm i 85kg jezdze raczej srednio.

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC

Nie rozumiem gdzie tu masz dylemat? jesli nie chodzi o kase to jasne ze brac trzeba RC4 i to bez zastanowiania (RC4 to calkiem inna polka). a co do dlugosci to hmmm 160 a moze 155 ?

pozdr...

Mrozik

Ps. w Czechach epidemia grypy a w Polsce jak ktos juz pisal zoltaczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC

Ja mam 174 wzrostu (78kg) a deski 150 i jest spokxik ;) 9.12 mialem 160 i troszke mnie meczyla ta dlugosc bo lubie ciasno ;)

Ps:

(fanem fisherkow jestem ale do niedawna tez BYLEM fanem 9.12) hehe

pozdr....

Mrozik Fischerownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC

dzieki za linka - przeczytałem ale... tam jest opisana FISCHER RC4 RACE SC BOOSTER (przynajmiej tak wynika ze zdjecia http://narty.onet.pl/1,6,1462,sprzet.html) a FISCHER RC4 RACE SC to chyba inna narta (chociaz tez z plyta) http://narty.onet.pl/1,6,1465,sprzet.html

więc jaka jest roznica pomiedzy nimi????????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC

BOOSTER-podest podwyższający płaszczyznę montażu wiązań. Umożliwia on wykonywanie dużo ciaśniejszych skrętów przy mniejszym niż normalnie wychyleniu ciała. Innym powodem zastosowania płyty Booster w nartach marki Fischer jest fakt, iż dzięki niemu nawet przy pełnym obciążeniu linia ugięcia nart pozostaje harmonijna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie!! SL 9.12 czy FISCHER RC4 RACE SC

Witam

Na jakich nartach obenie jeżdziłeś ?

Obie narty są twarde i wymagaj dobrej pary w nogach. Są to typowe slalomki i ostro trzeba trzymać je na krawędziach, bo można fiknąć niezlego orła. Fisher chyba lepszy do naprawdę do ostej dynamicznej jazdy z dużą parą - Atomica mam, ale model testowy na 2004 Beta Race:9-11SLC też na nim jest dobra gimnastyka, ale chyba miększa od Fishera.

Pozdrowienia. Kicek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...