Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupuje narty.. cz2 :)


Mastaz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz wczesniej pisalem mam zamiar kupic sobie nartki. Teraz gdyz ceny najnizsze a wybor jeszcze jakis jest. Biore pod uwage modele: Fisher Radarc, Elan HCX i Atomic 9.12... w sumie cenowo sa wszystkie zblizone ale np. za Atomica 9.12 z wiazaniami xentrix 310 mozna dostac za 1350... no i kilka pytanek :) Co to za wiazania? Czy nie beda wtedy nartki do funu za niskie? I wlasciwie tyle. Do dyspozycji mam 1800 zeta ale nie chce wydawac wszystkiego. Powiedzcie co byscie kupili na moim miiejscu.. nastawiam sie glownie na jazde fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje narty.. cz2 :)

no na pewno.. mialem taka okazje.. ale na roznych modelach nart... i szczerze lepiej mi sie jezdzilo na krotszych (latwiej wejsc w skret... ale jakos krawedz nie pozwalala sie klasc tak jak na dluzszych).. no ale byly to rozne narty wiec ciezko porownywac.... pomysle jeszcze.. a moze sie wybiore do jakiegos centrum testowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje narty.. cz2 :)

Witam !!!

Ja tez zaczalem w tym sezonie zaczalem nauke jazdy fun !!! Wlasnie wrocilem ze szkolenia Carving Ski Scool (POLECAM !!!!!!!) i oni proponuja Atomic SL 9.12. Jednak zeby mozna na nich uprawiac fun trzeba dolozyc troche kasy i dokupic sobie podstawke na plyte (bo bez niej przy max. wychyleniu bedziesz jechal na bucie) co jest wedlug mnie troche bezsensowne bo duzo taniej mozna kupic Fisherki Radarki z plyta booster (ktora jest wystarczajaco wysoka do funu) ktora jest naprawde rewelacyjna !!! Ja sam wlasnie sprzedaje stare narty i kupuje Radarki !!!

Pozdrawiam Arek z Trojmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...