Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie buty najlepsze do Atomiców SL9


simonSL9

Rekomendowane odpowiedzi

planuje na ten sezon kupić nowe buty i zastanawiam sie jakie wybrać. mam dechy atomic SL9. jeżdze dobrze, głownie fun-carving i slalom (rowniez na tyczkach).... niby przeznaczone do tych nart sa buty Atomica SL9 ale widzialem opinie ze to raczej "gadżet" niz poważny sprzet... z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty najlepsze do Atomiców SL9

Upppsss... no uważaj z takimi opiniami. Miałem okazję dobrze się przyjrzeć nowej kolekcji Atomica na ispo. Sam miałem wiele problemów z butami Atomica, wynikającymi z ich wąskiej budowy. A tu proszę..!

Nowe buty nie dość, że są dużo wygodniejsze i szersze (Wide Fit) mają jeszcze specjalny uchwyt na języku, dzięki któremu rewelacyjnie się je zakłada oraz wykonane są w konstrukcji `Bitech` - zapewniającej zaawansowanym użytkownikom maks. komfort. Co do jakości butów to mam kilku znajomych, którzy jeżdżą w Atomicach na co dzień, również w zawodach Carvingowego Pucharu Polski i nie usłyszałem od nich złych słów na buty z grupy `Race`.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty najlepsze do Atomiców SL9

JC napisał: butami Atomica, wynikającymi z ich wąskiej budowy.

Jakiej wąskiej budowy?

Przecież A. są w porównaniu z wieloma markami szerokie - takie przynajmniej mam odczucie. Np. w stosunku do Rossi, Lange......

No, chyba, że masz stopę jak Yeti, to może wiele wyjaśniać ;-))

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty najlepsze do Atomiców SL9

Buty Atomica są bardzo dobrymi butami.

Sam jeżdżę w Race 9.58 i nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu.

Są wygodne, trzymają prawie idealnie i mają piętkę 58 mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie buty najlepsze do Atomiców SL9

Kazdy ma inna stope i inny but mu pasi, to moim zdaniem sprawa calkowicie subiektywna. Co innego trwalosc, sztywnosc podluzna, poprzeczna itd. to sa raczej sprawy obiektywne. Szerokosc wlasciwie tez bo da sie to obiektywnie ocenic. Np Rossignole mimo ze waskie ale dla mnie zupelnie sie nie nadaja po prostu nie siedza mi na nodze wiec moglbym powiedziec ze to sa zle buty, za to moj syn jezdzil w zeszlym sezonie na topowym Rossignolu i bardzo sobie chwalil i mowi bardzo dobre buty. Jedynie co mogepowiedziec to jakosc wykonania tych butow wydaje sie perfekcyjna.

Jezeli ktos jezdzi na Atomach czy jakichs innych no to wlasnie dla tego ze mu pasuja i zawsze bedzie je chwalil.

Nastepna sprawa to kwestia jaki but pasuje do konkretnej narty (chodzi mi o firme) to sprawa marketingu. Co to nie mozna Langa do Atomow przypiac albo Rossignola? Oczywiscie ze jak narty kapcie to i buty trzeba kupic kapcie a jakiej firmy nie ma znaczenia.

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...