Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto jeździł na WordCup SC, potrzebuje dobrej rady


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesięcy zastanawiam sie nad kupnem nowego wordcupSC i nie wiem jak ta narta jeździ do czego jest podobna ? Jezdziłem na różnych nartach od radarca ,który jest dla mnie troszeczke za miękki taka zabawka, aż po 9.12 na której czułem sie całkiem wporzo, ale potrzebuje czegoś nowego, tak więc jak ktoś jezdził na tym cacuszku to prosze powiedzcie jak było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździł na WordCup SC, potrzebuje dobrej rady

Tak się jakoś złożyło, że ja jeździłem. Miałem przyjemność, jeszcze raz przyjemność jeździć na wersji sklepowej i używając ładnej nazwy komórkowej.

Bardzo polecam pierwszą natomiast druga, ta komiórka to coś wspaniałego. Warunki, w jakich na niej jeździłem były ex...tremane, żywy lód, a nartki jechały jak przyklejone. Inna sprawa, że były super przygotowane przez serwisantów z Fischera. Polecam, polecam.....

Jacekl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździł na WordCup SC, potrzebuje dobrej rady

To najlepsza narta obok Elana. Wybierz w miarę krótką bo na wymiarowych dla mężczyzn 165 nie da się jeździć, nogi odpadają. Atomica nie da się porównać. 9.12 zupełnie, nie nadaje się na tyczki (moim zdaniem, choć pewnie narażę się na gromy od fanów Atomica). porównujesz narty z innych grup - 9,12 to slalom performance a Fisher to Slalom Top. Ta narta jest za miękka. Nie trzyma dobrze a na muldach podskakuje a nie jak np. Dynastar Omeglass je ścina. Jeśli chcesz Atomica to może weź 11.12. Nie jeździłem, ale koledzy zawodnicy ją chwalą. Mam dużo znajomych i oni mówią tylko o 3 nartach jeśli chodzi o slalom (kolejność alf.) i są to Dynastar Omeglass, Elan SLX (narta roku NTN) i Fisher World Cup SC.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździł na WordCup SC, potrzebuje dobrej rady

No to chyba ją wezmę bo słysze same dobre rzeczy o tej narcie, bo radarca mam dośc a 9.12 jest jakos fajna ale nie za fajna, polubiałem tą narte ale potrzebuje czegoś nowego a word Sc bedzie ok. a co do dlugości to jedynie 150 lub 155 wchodzi w gre (raczej 150) tak myśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździł na WordCup SC, potrzebuje dobrej rady

Co chcesz na niej robić?? I ile masz wzrostu i ile ważysz? 150 to zdecydowanie za mało, chyba, że chcesz narty do zabawy. Nie pojedziesz tym slalomu, oczywiście pojedziesz, ale nie tak szybko jak kolega, który ma te same umiejętności co Ty i długość 160!!!!!!!!. A jak trasa slalomu będzie już zmuldzona i dziurawa to już w ogóle nie pojedziesz. Do funu to się może i nadaje. Nie jestem zupełnie ekspertem od funu, ale o slalomie to coś wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...