Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

podsumowując... dać w ryja...


burass

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując...

Oto moja propozycja na bezpieczne stoki...

Misiu wali w ryja wszystkich stokowych kamikadze... Bobic zarzyna krawędziami resztę przeszkadzaczy... Muzin łamie nogi dzieciom jeżdżącym od bandy do bandy... Pozostałym odkręcamy wiązania i łamiemy deski... Zostaje kilkudziesięciu narciarzy w Polsce... Nie ma kolejek... Świeci słońce... Śnieg zmrożony... Stoki przygotowane aż miło... Trasy puste... Jest pięknie... ech...

Tylko czegoś jednak brakuje...

;)))))))))))))

Pozdrawiam

burass

PS. Ciekawe tylko czy Misiu walił by w ryja jakby w niego wjechał np. taki Gołota... hmm... I cały misterny plan w p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując... dać w ryja...

witam,

wiekszosc z Was mowi o bezpieczenistwie na stokach... I przypuszczam, ze wiekszosc z Was jest instruktorami, czy chociażby pomocnikami instruktora...

a wiec mam do Was jedno krótkie pytanie: Czy Wy jako instruktorzy mówicie swoim uczniom o zasadach bezpeczenstwa na stokach???

Odpowiedzcie sobie w pierwszej kolejności na to pytanie, a potem przejdźcie do innych rozwiazań...

z narciarskim

A*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując... dać w ryja...

Nir tylko mówie, ale robie z tego _pisemne_ egzaminy plus wyrywkowa kontrola na stoku.Poważnie.

Dzieciaki traktują to poważnie i nie miałem jeszcze

odzewu typu:,, jezuu, ale znowu nudy`` .

Oczywiscie wszystko zależy od tego jak tą sprawę zaczniesz przedstawiać

- nie może to być dla nich następna nudna lekcja w szkole.

Na razie mi i moim kolegom to wychodzi i będziemy to robić dalej, choć zdajemy sobie sprawę, iż jesteśmy nielicznymi w tym co robimy.

Jest tu jeszce sprawa, iż możemy to robić bo nasza praca polega w dużej mierze na długim kontakcie z dziecmi (młodzieżą), gdzie czas daje nam możliwość mówienia o czymś takim jak kodeks FIS, a nie wyobrażam sobie jak w czasie np. jedno czy dwu godzinnej nauki na stoku, instruktor, do którego przychodzi osoba chcąca jedźić, wykładał takiej osobie

kodeks postępowania na stoku.Podstawowe, jeden czy dwa punkty to może tak, ale większść czasu spędza się na nauce techniki jazdy.

Choć jak we wszystkim i tu moga być wyjątki.

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

podsumowując... dać w ryja...

odkrecic patałąhowi wiązania nim na nas ttrafi :-)

heh hehe heh - ciezka rada :-)

ale czekajcie - jak tylkoz ostane goprowcem i przypne blache to ja im z racji powagi i urzedu raz dwa wytłumacze - a jak nie to w ryj :-)

pozdro

p.s. egzamin kandydacki za rok :-)

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...