Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sl 9,czy omecarve 10?


Maciup23

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze,pomuszcie mi wybrac nartki.Jezdze juz kolejny sezon,w zeszlym roku pozyczylem sl 11,swietnie sie bawilem i poczulem co to tak naprawde jest carving.Teraz stanalem przed wyborem i sam nie wiem co wziasc.Po prostu boje sie ze jezeli kupie dynastary to nie beda one podobne do tamtych sl11 i ze wydam pieniadze na marne.Obawiam sie ze bede z nich niezadowolony i za rok znowu bede chcial wrocic do atomic-ow.Prosze o fachowa opinie,a od nart oczekuje dobrzego trzymania w krotkich cietych skretach na krawedziach,oraz nie moze byc mowy o myszkowaniu.Prosze pomozcie wybrac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sl 9,czy omecarve 10?

Dynastarki też są w porządku - jeżdżę na jednych i drugich i nie mam zastrzeżeń ... tylko jedno: na Omecarvach nie jeździłem, tylko na Omeglass`ach, a z Atomiców porównywalnych na SL-11. Nie wiem, które lepsze ...

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sl 9,czy omecarve 10?

Ja bym wybrał Dynastara bo bardziej polegam na wiązaniach Looka. Na Omecarve nie jeździłem i nie mogę powiedzieć. Porównuję je z Omeglassem i nie ma co porównać. Omeglass jest o niebo lepszy od 9,12 ale z drugiej strony to narty z różnych grup. Omeglassa powinno się porównać z 11.12 a na tych nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sl 9,czy omecarve 10?

Cześć Misiu!

Proszę powiedz coś o tej Sl-11, nie znam jej. Bardzo Omeglass mi pasuje a SL11 jest bardzo mało taliowany i wydaje mi się, że trzeba je więc mocno cisnąć, żeby ładnie wycinać. Podziel się swoją opinią. Nie interesowałbym się, ale zaoferowano mi komórkową SL11 155 cm. (inne długości nart sportowych jak zapewne wiesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sl 11!!!!

Niestety nie jestem Misiem,ale jezeli interesuje Cie moje zdanie na temat sl 11,to bardzo prosze.Jwzdzilem na nich ostatniej zimy i powiem Ci szczerze innych nart nie potrzebowalbym do konca zycia.W skrecie zachowywaly sie genialnie,sama sila odsrodkowa tak dociakala krawedzie,ze praktycznie nie musialem sie za bardzo wysilac,niestety przechodzenie z zakretu w zakret wymagalo dosc mocnej pracy nog.Ale wystarczylo,ze sie troszke uniosles i przy tej preedkosci sily same przerzucaje Cie ze skretu w skret.Jak juz napisalem dla mnie bomba.Mysle,ze powiniennes byc zadowolony.

Pozdrawiam

Maciup23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...