Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic Beta Race 9.20 czy waro kupić! Proszę o rad


zbych79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić narty Atomic Beta Race 9.20 jednak mam bardzo mało czasu na decyzję więc proszę o pomoc!! Długośc nart: 180 cm. Mój wzrost 180 cm, waga 79kg! Problem polega na tym że jestem początkującym narciarzem, swoje umiejętności w skali 0-10 oceniam na 4 i nie wiem czy te narty są dla mnie odpowiednie! Proszę o radę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic Beta Race 9.20 czy waro kupić! Proszę o rad

Witam

Nie bardzo wiadomo z tego co napisałeś jaki styl jazdy preferujesz (a anarty to po prostu "okazja") ale nawiazujac do poprzedniej odpowiedzi:

- moja żona - początkująca (pewnie wtedy z 2 w skali) najlepiej czuła sie i od razu pewnie poczuła na podobno jednych z najtwardszych Atomic 10.11 (ale to zupełnie inna klasa narty)

- ja - kiedys tez początkujący najmniej się meczyłem na topowych nartach slalomowych (np: Head Slalom WorldCup Ti ) - które tez do miekkich nie naleza. Z tego co pamietam z jednego dnia na jakis własnie takich dla poczatkujących to strasznie mnie męczył brak trzymania, "trzepanie" na nierównościach itp.

Pozdrawiam

st_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Atomic Beta Race 9.20 czy waro kupić! Proszę o rad

Witam !

Posiadam takie deski i sa to dosc twarde nartki, ktore najlepiej czuja sie w dlugi skrecie, przy agresywnej jezdzie na stosunkowo duzych predkosciach. Deska nie polecana dla poczatkujacyhc zdecydowanie. Jej przeznaczenie to " doswiadczeni narciarze" :) Wiec to nie jest za dobry wybor, chyba ze bardzo szybko zdobywasz umiejetnosci i uwielbiasz szybka jazde. Pozdrawiam komar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...