Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie do Baobab


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Baobab

Przy zakladaniu konta podalam karte Visa. Musisz podac tez aktualny adres, bo na ten przysylaja Ci pierwsze haslo, ktore potem mozesz zmienic. Kupujac place zawsze z gory przelewem bankowym, doliczajac podane przez sprzedajacego koszty przesylki. Jak dotad z zakupami nie mialam problemy - towar zawsze dostalam i to mniej wiecej zgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Baobab

No nie jest az tak ekstremalnie, ale narty Atomic SL: R opisywali jako identyczne z Atomic SL: 9. Juz chcialam kupic ale dzieki Bogu sie wstrzymalam. Teraz SL: R pojawily sie rowniez w sklepach i po obejrzeniu stwierdzilam, ze sa to narty z nizszej polki w porownaniu z SL 9 - sa mieksze i roznia sie paroma innymi szczegolami. Czyli kupujac tam trzeba sie dobrze znac. Poza tym sa tez czesto sprzedawane modele z poprzednich lat - nie uzywane, ale przeciez nie nowe. Czasami trafiaja sie tez podrobki (glownie ciuchy i gogle). Ale w sumie jak sie troche poszpera to mozna znalezc bardzo fajne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pytanie do Baobab

Witaj B,

też założyłem sobie konto na e-bay.de. Jeszcze nic nie kupiłem, ale kiedyś mam zamiar. Mam pytanie, ile należy doliczyć kosztów przesyłki do Polski, takich nart 165cm na przykład? W aukcjach piszą, że około 20 Euro... czy to nie za dużo? Czy właśnie tyle kosztuje przesyłka?

Pozdr,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Baobab

Witaj B,

też założyłem sobie konto na e-bay.de. Jeszcze nic nie kupiłem, ale kiedyś mam zamiar. Mam pytanie, ile należy doliczyć kosztów przesyłki do Polski, takich nart 165cm na przykład? W aukcjach piszą, że około 20 Euro... czy to nie za dużo? Czy właśnie tyle kosztuje przesyłka?

Pozdr,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...