Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL9 - jaka długość ...


dembus

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pomóżcie ! Jestem tu nowy i ciekawy Waszej opini.

Nie wiem jaką wybrać długość: 150 lub 160 cm. Mam 175 cm i 90 kg, skłaniam sie bardziej ku 160 ze względu na moja wage (będzie stabilniej ?) ale może sie myle ?

Poza tym moze w końcu ktoś powie jak sie jeździ na tegorocznym SL9 w stosunku do modelu zeszłorocznego: lepiej czy gorzej (chodzi mi np. o łatwośc zainicjowania skretu, trzymanie krawedzi , ogólne wrażenie itd ... ) Nie doszukałem sie w archiwum.. Generalnie że Atomic dup... sie w rozmiarach to ju wiemy :-) Ciekaw jestem raczej wrażeń z jazdy

I jeszcze jedno: co sądzicie o zmianie SL9 na Fischer RC4 Race SC (z płytą boster czy bez ?) i jaką długość tejże deseczki proponujecie ?

Pozdrawiam

Dembus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL9 - jaka długość ...

Też bym Ci polecił 160 cm.

Co do zmiany na Fischer RC4 SC to zmieniaj w ciemno. W tym roku fischer jest poza konkurencją.

Pozdro

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL9 - jaka długość ...

ja ostatnio kupilem dł 150 są to bardzo stabilne narty jak na tą długość i dosyc się na tym jeździ ale najlepsze sa salomony one mają super kopa przy wyjściu ze skrętu a w tegorocznych fischerach odpadają dzioby przy uderzeniu o tyczkę tak że nie wiem co lepsze :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...