Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dynamic FreeRide Demon


cichydd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa ! Oto i nabyłem narty o nazwie jak w tytule, 184 cm. Taliowane ale chyba nie Carvingi może pół co najwyżej. Ciekawym czy ktoś ma, lub miał takie narty i ma jakieś ciekawe spostrzeżenia. Czy długość + 9 cm to dobra długość do jazdy gigantowej ? CZy wiązania Salomon S 800 są dobre dla tej narty ? ( takie były w komplecie ) Jakie buty sprzed lat paru polecilibyście ? Oczywiście odpowiednie do tych nartek i stylu jazdy. Mierzyłem Rossignol Power 21 i to by było to, ale to butki sprzed roku i kosztują 999 zł...... Coś w tym stylu, ale niekoniecznie 21 wiek. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamic FreeRide Demon

Hej!

Jeśli Dynamic nie użył znowu tej narty to kupiłeś, nartę sprzed ładnych paru sezonów. Nadal je posiadam, ale już tylko z przeznaczeniem na żużel. Niestety rozkleiły się i za bardzo do niczego innego się nie nadają. Natomiast jeśli chodzi o jazdę na nich to była niezła, potrafią pokazać co to jest jazda bez ześlizgu a na krawędzi. Jesli chodzi o wiązania to pewnie dobre, im wyżej stoisz tym lepiej.

Pozdrawiam

Zdzich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamic FreeRide Demon

Hmmm - to lipka trochę. Zdaje sobie sprawę że to narty sprzed paru lat, ale mi właśnie zależało na nartach do jazdy ześlizgiem, a nie na krawędziach. Właściciel upierał się że do tego są stworzone, co prawda są jakby jedną nogą w tym stylu drugą w tym, wolałbym jednak akcent na klasyczną jazdę ześlizgiem. Dziś już je spróbowałem ale na takim wzgórku że właściwie dalej nic nie wiem. Cóż - zobaczymy na stoku. Proszę o radę w sprawie butów do jazdy gigantowo-zjazdowej, czujnych, pewnych ale nie zawodniczych. Coś sprzed paru lat żeby nie trzeba było ciułać do następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...