Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SX?? 03/04


draniec

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic SX?? 03/04

No nie wiem bobic, moze i jest kolorowa ale z jazda u niej troche gorzej.

Kumpel kupił sx11 + buta wiec normalnie KOSMOS wyglada zajebiscie, niestety po zjechaniu na niej dwa razy swierdziłem ze mój World Cup jest o niebo lepszy. Ale wiadomo mówimy o dwóch różnych typach nart.

Natomiast za tą kase wolałbym kupic cos ciekawszego, naprawde nie lubie nart "do wszyskiego", tu troche i tam troche, Jak cos jest do wszytkiego to znaczy ze jest praktycznie do niczego.

Pozd Adam

P.S A co do sx 9 nie wiem moze jest fajniesza chociaz nie sądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SX?? 03/04

Z całym szacunkiem, ale nie porównuj tej narty do World Cupa, bo to jest inna klasa i do czego innego narta jest stworzona.

Ja moge same dobre słowa powiedzieć o X-Crossie Blizzarda.

Jest to narta, na której naprawdę się fajnie jeździ.

A na SX nie jeździłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SX?? 03/04

No dlatego mówie Bobic że to inna klasa narty. Natomiast cenowo stoją tak samo. Wsiadajac na SX 11 byłem pewien ze będzie fajna. ale niestety sie roczarowałem. Nie wiem może blizard jest lepszy ale ja i tak nie czuje tych nart. One są stworzone do innych warunków niz te co prezentujemy w Polsce. Nigdy tej narty u nas nie wykorzystasz. Za te pieniądze mozna kupic wiele fajnieszych nart.

Pozd Adam

P.S Pamietasz bobic starego Atomica Wide Body 10.20 cxc, sam taką miałem niepowiem ze była zła ale w Polsce nie było gdzie na niej jezdzic fajna do piewszego ostrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Atomic SX?? 03/04

Witam,

ech stary post ale sie dopisze.

Ja mam R10.20 czyli cos podobnego do Wide Body 10.20 cxc. I coz, jezdze na niej calkiem fajnie. Narta na plaskich trasach jest do niczego, ale juz np. taki FIs Skrzyczne to miodzio :) Szczegolnie , ze o dziwo na lodzie trzyma bardzo dobrze. DRuga sprawa: jak spadnie troche sniegu i jezszce nie jest wyratrakowane to widze tych Panow na slalomkach meczacych sie z zapadaniem :) pozdrawiam ich szerokim usmiecham. Mialem przyjemnosc jezdzenia na SX9. Narta zbyt zapada sie w puchu ale sredniodlugie skrety na duzej predkosci tnie fantastycznie i chyba do tego zostala stworzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...