Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Problem z Salomonami Equipe 8 3 V


jacho

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem okazyjnie te narty .Zawodowcy twierdzą że jest to narta bardzo twarda i jazda na nich jest golgotą Ja jeżdże średnio, karwingowo jeszcze nie jezdziłem .Ważę 80 kg i mam 1,72m wzrostu Narty mają 1,68długości R=15.

Nie długo wyjeżdżam i bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Salomonami Equipe 8 3 V

Jeśli to są te slalomki o ktorych mysle (a chyba tak) to moim zdaniem znawcy nie maja racji.

Pamętam ze uczac się karwingu wypozyczylem cos takiego dwa lata temu 176cm ( (pewnie to był starszy model, ale chyba tu nie było rewolucji) i bardzo przyjemnie mi sie jezdzilo. Według mnie to bardzo harmonijne narty i trudno jazde na nich nazwac golgotą

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Problem z Salomonami Equipe 8 3 V

No toś wpadł. Ja mam takie same nartki tyle ze dł. ich to 160 a mam 178cm wzrostu i waze 76 kg (no moze czasem 78). Wiec tobie bedzie zdecydowanie trudniej niz mi je opanowac, ale... Narty sa fantastyczne. Zakochałem sie w nich. Osiagniesz na nich zawrotne prędkości. Bardzo stabile. Ale nie ukrywam ze trudne. Wymagają dużo siły i umiejetnosci. Ale oddaja wszystko z nawiazką. Serio, kocham je :D

Wcześniej tez nie jezdzilem carvingowo, ale na tych nartach od razu zmieniasz styl. Popatrz jak jezdza inni carvingiem, popróbuj i napewno Ci sie uda. No i te predkosci. Nie chce sie chwalić, ale zadko kto mnie wyprzedza (jak juz to ma equip 10 3V :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...