Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon Streetracer 10 -szukam wiadomości


atds

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję informacji na temat nowych nart Salomona Streetracer 10 na sezon 2004-2005. Jeżeli ktoś posiada jakąś wiedzę na ich temat to proszę się podzielić .Noszę się z zamiarem ich kupienia , ale nie wiem czy są warte zachodu . Proponowane ceny wskazują że może to być najdroższa narta na rynku a ja jestem ciekaw ile ona jest warta na stoku. Jedno jest pewne jest śliczna , ale czy to nie jest czasem jej jedyna zaleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Streetracer 10 -szukam wiadomości

Witam,

widzialem te naryt na allegro.

Z tego co czytalem jednakze na zachodnich portalach narta przyszlego roku bedzie Atomic "M2Tron B5". Wpisz sobie ja do wyszukiwarki a na pewno cos znajdziesz. Moge tylko dodac , ze przy 162 cm ten Atomic ma 14m skretu a lopata przednia ma az 133mm !!! Wszyscy na zachodzie sie zachwycaja i pisza , ze bedzie to pierwsza narta do wszystkiego a nie tylko namiastka allmountain jak do tej pory bywalo. Niestety to ona bedzie najdrozsza narta przyszklego roku - cena okolo 800-900 Euro. CO do streetracerow - raz tylko o nich czytalem i niby ma to byc polaczenie czegos hmmm crosowego plus maly promien (chyba 11m dla 160cm) plus takze szeroka lopata z przodu "(ponad 120mm). A co do ich wygladu - wydaje mi sie , ze atomic z B5 i nowymi wiazaniami nie ma sobie rownych :D pozdrawiam . mysiauek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...