Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie chcecie rozpoczac sezon ????


dajus

Rekomendowane odpowiedzi

Ech...

Trenuję w domu na schodach non stop, bo braki urlopowe uniemożliwiają mi dłuższe wyjazdy do końca roku :(

UWAGA: Na schodach krawędzie nie trzymają tak jak na śniegu!!!!! I poręcze wcale nie pomagają ;)))

Tak nie mogę się śniegu doczekać, że w akcie desperacji wypisuję takie bzdury na forum :)))))))))

Pozdrawiam

burass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie chcecie rozpoczac sezon ????

cześć,

ja też nie mogę doczekać się rozpoczęcia sezonu. Ostatni weekend spędziłam na Rysiance - tam już było trochę śniegu, ale oczywiście za mało aby jeździć na nartach. Na szęście nie za mało na rzucanie się śnieszkami ;-)

Ja napewno rozpocznę sezon na Pilsku!!! Te stoki mi najbardziej odpowiadają.

Pozdrawiam

Renia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie chcecie rozpoczac sezon ????

Ja rowniez czekam na snieg... qrcze jutro jade nowy sprzet kupic, a tu za oknem cieplutko (choc dzis rano bylo -2). Ale wracajac do sezonu - zeszlym roku zaczalem go w polowie listopada. Nie uwierzycie - w Kielchach ;) Jest tutaj (widze go z okien szkoly - na horyzoncie) bardzo fajny stok - zwany Telegrafem. Oczywiscie nie jest dlugi (ma niewiele ponad 600 metrow), ale naprawde nie trzeba sie kijkami odpychac. W sam raz na rozgrzewke przed wlasciwym wyjazdem. No i nie musze nawet z miasta wyjezdzac zeby sie poruszac. W zeszlym roku, w tygodniu byl bilecik calodniowy dostepny (ale za to w weekend zdzierali kase), za 20 zl. Naprawde bardzo polecam.

pozdroofka

HMR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...