Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty na dachu samochodu


Moby

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wysokie wiązania powodują, wiązane dotykają dachu samochodu. W większosci dostępnych uchwytów narty mocowane są płasko. Jak radzicie sobie z tym problemem? Jakie uchwyty polecacie i gdzie je można kupić?

2. Czy zabezpieczacie wiązania nart przewożonych na dachu? Ja zawijałem je folią, ale przy szybszej jeździe zrywa ją wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na dachu samochodu

trumna albo pokrowiec to jest to w czym normalni ludzie wożą narty na dachu.!!

Są uchwyty w których narty są pochylone pod kątem 45st. - to załatwia sprawę.

A jak będziesz woził narty luzem to:

1. bardzo szybko przestaną działać elementy ruchome wiązania (coś pisałeś o pasku ABS w tyrolii kapkę wyżej) i zaczną wypinać drogą losową.

2. Nie nadążysz z serwisowaniem nart - wszystkie elementy metalowe i ślizgi dostają za każdym razem po dupie jak je tak traktujesz.

Także jeśli masz narty z `90 roku i masz to gdzieś to baw się dobrze ale mi szkoda by było sprzętu aby tak bez sensu go niszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na dachu samochodu

W jakim pokrowcu wozić darty na dachu? Interesuje mnie sprzęt Fischera, a dostępne sa dwa rodzaje pokrowców - mówiąc najogólniej wersja bardziej i mniej rozbudowana. Czy np. model pokrowca "Skicase Economy alpine" nadaje sie do przewozu w nim nart na dachu? PS Pozdro dla całego Fischer Demo Team Poland :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na dachu samochodu

Każdy się nadaje

Ponieważ czasem nie mam trumny to pakuję narty w pokrowiec a luźny materiał oklejam taśmą klejącą żeby nie latał i hałasował na trasie - na miejscu, na odcinku kwatera - stok to niech sobie hałasuje.

Ten droższy pokrowiec 175 jest fajniejszy bo krótki i z izolowanym gumą dnem - ale cena jest wyższa. Tak więc co kto woli i na co kogo stać

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...