Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pytanie do wladz Fischera


LukaszW###998

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do wladz Fischera

Drogi i szczęśliwy użytkowniku nart Fischer RC4 Worldcup SC.

Narty są sprzedawane w trzech opcjach:

- z wiązaniami FX12, - 2849 zl,

- z wiązaniami FR12 - 3199 zl,

- związaniami FR17 - 3379 zl.

Opcja z FX12 została dołożona przez nas (Polaków), bo nasz kraj jest bardzo specyficznym krajem.

Pozdrawiam

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wladz Fischera

a czy wersje worldcupow z FR`ami sa dostepne faktycznie w Polsce , czy moze to tylko opcja wirtualna , ktorej tak na prawde nie da sie zakupic . Panowie sprzedawcy w duzych renomowanych sklepach narciarskich mowia , ze FX12 to oficialne wiazanie do WC SC . Gdyby sie ich zapytac dlaczego w katalogach ich sklepow widnieja FRy zamontoweane do nart , zaczynaja cos tam belkotac na temat licznych bledow merytorycznych itp istniejacych w tychze katalogach . Rzeczywiscie , to chyba problem specyfiki narodu polskiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wladz Fischera

Witam!

Odnośnie sprzedawców w dużych sklepach z nartami i akcesoriami - to ja jeszcze nie spotkałem się z kompetentną obsługą, są to ludzie zwykle przypadkowi nie mający z narciarstwem nic wspólnego stąd ich wiedza też jest skapa, oczywiście zdarzają się także wyjątki. Ja polecałbym ci mniejsze sklepy, bo tam można faktycznie spotkać ludzi którzy mają o tym pojęcie a i często karierę zawodniczą za sobą, także również służa radą w tym zakresie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wladz Fischera

duze sklepy stanowia dla mnie jedynie miejsce gdzie moge zapoznac sie z aktualna oferta . wiadomo maja tam duzy asortyment . jesli chodzi o sam zakup wybieram male sklepy gdyz sa wg mnie bardziej rzetelne jesli chodzi o doradztwo na temat danego zakupu . jest tu tez wieksze prawdopodobienstwo ze sprzedawca w ogole kiedykolwiek uzywal lub testowal sprzet ktory ma w ofercie . w duzych natomiast personel dysponuje glownie wiedza katalogowa->teoretyczna ktora jest znana kazdemu zainteresowanemu ktory ma dostep do internetu . nie chce tu wywolywac jakiejs wojny sieciom wiec niech kazdy zaopatruje sie gdzie mu sie podoba . sport to zdrowie , wiec duzo sniegu zycze w tym sezonie . PEACE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...