Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam twardych butów


witkowol

Rekomendowane odpowiedzi

szukam twardych butów

salomon X-wave 9.0 flex:100 b.wygodne ,lub x-wave 10 flex to 110 rowniez b.wygodne, albo Crossmax 10 flex rowniez 110. te sa optymalne buty

według mnie, sa wygodne nie tracac nic z twardosci! z reszta salomon ma to do siebie ze robi wygodne buty i komfortoiwe , szczegulnie polecam osoba z grubą pęcinom, w salomonach nie ma problemów z dopieciem gornych klamr. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam twardych butów

Juz kiedys pisalem o butach.

Poszukaj sklepu, ktory robi pasowanie. Tan . wypycha skorypy na goraco itp.

Ludzie tez tu o tym pisali. A generalnie to trzeba dobrac w miare dokladnie skorupe do

ksztaltu stopy. Liczy sie rozmiar u nasady palcow, podbiciu pietce tip.

Potem robi sie juz idywidualne paosowanie na goraco. Na koniec wkadka

ortopedyczna korygujaca wady postawy. I nie bedziesz nazekal ze ci nogi odpadaja

nawet po calym dniu. ( Jak ci to dobrze zrobia)

Kazio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

szukam twardych butów

Polecam skiteam, jesli mieszkasz w wawie. Na 17 stycznia mieli jeszcze pare dni temu langi wypelniane pianka (nie pamietam jaki model ale flex w granicach 100-120). nie mam takich i nie wiem jak z wygodą, ale jesli szukasz precyzyjnych bootkow to mozesz sprobowac langea- mnie osobiscie (o dziwo ;P) leza lepiej niz salomony x wawey. Ale musisz sam sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...