Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla kobiety 55kg


GAR13

Rekomendowane odpowiedzi

Narty dla kobiety 55kg

jeżeli chodzi o SL9 to widziałem kilka opini kobiet w stylu:

-za twarde!

-ciężko dogiąć!

proszę o więcej opini!!

Radarc 143

nieznam tej narty,ale już zaczynam szukać.

Dzięki.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty dla kobiety 55kg

To moze jednak nie slalomka?

Sl9 to nie jest bardzo twarda narta. Z drugiej strony widzialem calkiem drobna dziewczyne na elanach slx, chyba 155 i bardzo ladnie na tym wycinala (a na pewno slx jest twardszy od sl9). Twardosc jest wzgledna

Radarci sa bardziej elastyczne od sl9. To sa funy fischera produkowane od dobrych kilku lat. Chyba na ten sezon byly w katalogach fischera na Polske, ale glowy nie dam czy nowe sa jeszcze do kupienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty dla kobiety 55kg

Sl 9 (wg mnie) nie jest az tak bardzo twarda zeby sie jej nie dalo "dogiac",znam jezcze 2 dziewczyny (w tym jedna o wadze ok 49-50 kg) ktore jezdza na tych nartkach a nie sa bardzo zaawansowane i tez sa zadowolone.Ja mialam poprzednio VoelkleP50 slalom carver 156cm i te to byly twarde narty.Sl9 prowadza sie o wiele lepiej ,krawedzie dobrze trzymaja i mam ogromna frajde z jazdy na nich. Polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty dla kobiety 55kg

serdeczne dzięki za podpowiedzi!

trochę się bałem że te 150cm to będzie miała trochę za długie, ale z tego co piszecie to będzie dobrze i będzie w czym wybierać bo 150-ek SL trochę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...