Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Atomic SL 9.12 z 02/03 160cm


bibak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić narty Atomic SL 9.12 02/03 160cm z wiązaniami "Ess VAR 614" . Chciałbym sie dowiedzieć cos o tych nartach a szczególnie o wiązaniach, bo jest to dla mnie marka nieznana, czy jest to dobry wybór i czy cena 850zł nie jest za wysoka (jak cos to bede sie targował:). Pozdrawiam Ps. narty w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Atomic SL 9.12 z 02/03 160cm

Kultowe nartki, marzenie wielu narciarzy. Tak określano jeszcze niedawno te narty. Bardzo dobry slalomcarver, wymagająca, ale można na nich poświstać ! Jeśli jest w bdb stanie - cena ok. ( należy zwrócić uwagę na ślizgi i krawędzie - czy ktoś ją nie przygotował do sprzedaży, bo wtedy cena trochę za duża). Narta super poprzednik SL 9 , a ta nie wymaga komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Atomic SL 9.12 z 02/03 160cm

witam narta owszem całkiem niezła- ale nierewelacyjna, moim zdaniem bardzo wszechstronna, i wcale nieuważam że narta jest wymagająca, wręcz przeciwnie, raczej łagodna ( z tym że z moją wagą to mało która narta jest sztywna ) ogólnie jednak narta b. fajna. A co do wiązań sa dosyć mocne, także jeżeli ważysz 50 kilo to nawet do nich sie nie zabieraj.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...