Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warto buty Fischer soma F6000?


tomek42

Rekomendowane odpowiedzi

Warto buty Fischer soma F6000?

O systemie soma pewnie slyszales. Mi sie koncepcja nawet podoba, ale to sa buty zupelnie nie na moja noge, wiec z przetestowaniem bede musial poczekac.

F6000 to chyba miekki but. Jesli jezdzisz dobrze to chyba powinienes poszukac czegos twardszego. Wlasciwie tyle tylko moge powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

No tak kwestia przymiarki..moze mi przejsc ochota ;-) Kroi mi sie okazja na wyprzedaz, dlatego pytam. Wedlug katalogu w skionline ma flex 100 i mozliwosc jej regulacji, wiac jak dla mnie sadze wystarczy..chyba ze sie skusze o numerek wyzej. Dzieki. Pozdr.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

Teraz to mnie zastrzeliles...pisza flex index 100..nie mam pojecia jaka to skala...w przypadku butow atomica flex 10 to but okreslany jako twardy....:) wymyslilem sobie ze to to samo tyle ze bez zera..a wiec analogicznie flex atomica 8 to w innym wypadku 80? Mozliwe ze cos nie kumam tego ;). Wiem ze sa wyzej modele jak piszesz....ale soma 9000 to flex 130 i z tego co wiem uwazany jest za bardzo twardy..a wiec jak dla mnie chyba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Warto buty Fischer soma F6000?

Raczej Brooke Bond (ten od herbaty :P), sądząc po Twoich głupich odpowiedziach.

Przyjmij pozdrowienia ode mnie ronin. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

Panowie dwie rzeczy:

1. Indeksy twardości w somatec`ach dotyczą twardości bocznej a nie do przodu.

2. Od przyszłego roku będą buty o nazwie MX z tymi samymi systemami ale miększe - dla początkujących tyż.

pozdr.

Ronin...zorganizuj sobie w końcu jakiegoś shoguna bo widzę że bez władzy odgórnej to się gubisz i głupoty ci do główki przychodzą - chłopaki konkretnie pytają to pomóc trzeba, coś konstruktywnie a nie...

jak się nie znasz to odpuść - za wszelką cenę nie musisz być ekspertem od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

No wiec konkretnie; do nart atomic metron m9 prefruja buty atomica b9 (flex80)...wiec w przypadku somatecow ktore powiniem kupic? Myslalem o soma F6000 ktore maja (flex100) wiec nieco wiecej ale to chyba dla mnie lepiej....na przyszlosc gdybym zmienil narty na nieco twardsze. Prosze o rade. Uparlem sie na te fischery bo byc moze bede mogl kupic za niezla cene, a system soma wydaje mi sie ciekawym choc nie przymierzalem jeszcze. Pozdrawiam.

Ronin sorry...chlopie pisalem juz ze to zarty....pozdrawiam.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

>>Ronin...zorganizuj sobie w końcu jakiegoś shoguna bo widzę że bez władzy odgórnej to się gubisz i głupoty ci do główki przychodzą - chłopaki konkretnie pytają to pomóc trzeba, coś konstruktywnie a nie...

jak się nie znasz to odpuść - za wszelką cenę nie musisz być ekspertem od wszystkiego

Smucisz mnie Japoński - człowiek na Twoim poziomie powinien trzymać klasę a Ty niestety zaczynasz sie zachowywać jak niektórzy z Twojego otoczenia:( Ale cóż, z kim się przystaje......

A z drugiej strony - jeśli nie łapiesz o czym rozmawiamy z tomek42 to się nie wciskaj między wódkę a zakąskę;) Smaruj, ostrz i naprawiaj bo w tym jesteś dobry a inne zostaw lepszym:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

Tomek 42 napisał:>> Ronin sorry...chlopie pisalem juz ze to zarty....pozdrawiam.tk

Chłopie, moja uszczypliwość nie oznacza wcale wrogości:) Wprost przeciwnie.

Jesteś inteligentny, zrozumiałeś i tyle. Koniec żartów:)

Pozdrawiam serdecznie.

Robert.

P.S. Wracając do tematu - marketingowy zalew "ichów i ochów" serwowany przez Fischera nie powienien Ci zawrócić w głowie: system soma (sam w sobie ciekawy i dobry) nie jest panaceum na wszelkie bolączki związane z butami. Mnóstwo parametrów Twoich nóg jest równie ważnych - grubość łydki, rozbite lub nie sklepienie stopy, halluksy, itp. i wiele innych. Pozostałe firmy robią tej samej jakości buty a cenowo... to już wiesz sam jaka jest różnica:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

Tak to prawda...wiadomo ze trzeba przymierzyc. Nie zwracam uwagi na "ochy", najbardziej interesuje mnie stosunek ceny do jakosci. Jak pisalem mozliwe ze bede mogl wyrwac za dobra cene te wlasnie buty. Zastanawiam sie tylko nad twardoscia, bo jesli okaza sie wygodne moze byc za pozno na pytania. Interesuje mnie tylko analogicznie do atomicow b9. Pozdrawiam. tk

P.s.

Nie odebralem niczego jako wrogosc. Troche uszczypliwy tez bywam, wiec sadzilem ze moze zbyt. Jest OK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Warto buty Fischer soma F6000?

Ronin, pociskasz smuty.

Wydaje Ci się, że coś wiesz, a tak naprawdę jesteś małą popierdółką, krzykaczem, który nie wiele wnosi, a mysli, że jest dowcipny.

Mnie to osobiście męczy i myślę, że innych również.

I to nie tylko na tym forum.

Na szczęście wielu jeszcze podchodzi do tego z uśmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Warto buty Fischer soma F6000?

właśnie ronin - takim przykładem jesteś właśnie ty.

a szkoda, bo na początku wydawałeś się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto buty Fischer soma F6000?

tomak42 napisał:>> najbardziej interesuje mnie stosunek ceny do jakosci.

No to tylko Dalbello - za psie pieniądze masz to, co u innych (np. Tecnici )płacisz grubą forsę. F. wchodzi na rynek, jest prężną firmą, jego dział reklamy ma dużo forsy, muszą się przebić na rynku, więc jest zauważalny wszędzie, co nie znaczy, że jest najlepszy. W końcu Leppera też wszędzie widać, a wcale to nie oznacza, że nie jest kretynem:))

--

Pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...