Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GDZIE PRACUJESZ JAPOŃSKI-Mistrzu?


Andrysiak

Rekomendowane odpowiedzi

GDZIE PRACUJESZ JAPOŃSKI-Mistrzu?

Witam

Pracuję dla Fischera...

Normalnie nie mam czasu na przyjmowanie zleceń serwisowych więc musiał byś mnie łapać na jakichś zawodach

1. puchar jedynki - szklarska

2. AZS Fischer winter cup - zakopane 10-16 03

3. CPP - finały białka

zostają ci jeszcze testy NTN

od 16.04. do 22.04 Maso Corto

Bobic...Łomot zbierzesz już w Szczyrku...:))

A nartki naostrzysz sobie sam....pożyczę ci radziecką ostrzałkę do noży..:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

GDZIE PRACUJESZ JAPOŃSKI-Mistrzu?

A ja się booooooojęęęęęęę.

No, znów mnie upijesz i się zapsuję najwyżej :D

A narty to wezmę noooooowe, a nie moje Somatecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mistrza Japońskiego

To nie będę Ci głowy zawracał moimi nartkami.

Ale podpowiedz ile może je ostrzyć w sezonie (uzywam ich ok 30 dni w roku-lub czasem więcej)?

I czy ten serwis Fischera pod skocznią jest taki dobry jak pisze Bobic (nie rób mu krzywdy ani w Szczyrku, ani gdzie indziej)?

A jak uda mi się Cię spotkać osobiście to pokarzesz mi jak i sam będę ostrzył (oby nie zęby) ;o))))))))))))))))))

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Do Mistrza Japońskiego

Serwis pod skocznia jest naszym jedynym autoryzowanym serwisem w Polsce, gdzie pracuje czlowiek, ktory przechodzi szkolenia w fabryce Fischera w Ried.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica-po serwisie

Odebrałem narty z Waszego autoryzowanego serwisu. Nie wiem jak zadziałają krawędzie ustawione na 2 st., ale młody pracownik serwisu powiedział, że ten kąt i tak nie ma specjalnego znaczenia, że to robią tylko rasowi zawodnicy i mnie to wiele nie da.

Mam mieszane uczucia, bo nie wiem jak jest na prawdę.

A na dodatek nadpiłowano mi lekko plastikową osłonę czuba jednej z nart (to jak to z tym profesjonalizmem-chociaż technicznie ten szczegół się nie liczy).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica-po serwisie

Sorry ze sie wtrącę...Na 2st. czyli jak rozumiem jesli z boku krawedzi to 88st? Bo nie wyobrazam sobie takiego podniesienai krawedzi dla jezdzacego rekreacyjnie. Jesli tak ..to co, zwykle ostrza na 90? Kazda narte? Hm...i nie ma to specjalnego znaczenia wg serwisanta ;) To po co fabrycznie ustwia sie katy wiekszosci nart na inny niz 90st.? Nadpilowanie oslony czuba to juz pozostawie bez komentarza. W jakim to bylo serwisie? ;-) Pozdr. tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tomek42

Przestańcie się wyśmiewać - to jest przecież autoryzowany serwis...ROTFL

Jak Ci nadpiłowali dzioby to ja bym jeszcze sprawdził wiązania - kto wie czy koleś (po kursie w wielkiej fabryce Fischera:PPP) jeszcze coś tam nie zepsuł;)

--

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...