Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

150cm czy 155?? RC4 WC SC czy RACE a moze P60?


jasie_pany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przejrzalem watki na forum i piszecie ze na polskie warunki lepiej sie bedzie spisywal RACE. Mam 165cm i waze 65kg i tak sobie wymyslilem ze dlugosc odpowiednia bylaby 150.Co o tym sadzicie?150cm jest tylko Fischer RC4 Race i RC4 Worldcup SC a Race SC juz jest 155 najmniej.W tym roku mialalem przyjemnosc posmigac na Slalomkach Atomic 9.12 i taka zajawke zlapalem na twardsze narty i nie wiem ktore wybrac.Ponoc P60 jest lzejsza narta i daje duzo radosci.Co radzicie do mojej wagi?? Bardzo dziekuje za porady w skazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150cm czy 155?? RC4 WC SC czy RACE a moze P60?

Tez raczej sugerowalbym 155.

150 to raczej dlugosc dla kobiet. Chyba ze chcesz jezdzic glownie fun-wtedy 150 bedzie ok.

Jak sl9 to twarda narta wedlug Ciebie to wybierz race sc. Worldcup to szczebel wyzej. Nie wiem, ktora P60 ma byc lekka. Najwyzszy model (chyba z dopiskiem racing) to podobno super narta, ale wymagajaca. Slalom carver pewnie bedzie bardziej przypominal sl9, czy race sc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150cm czy 155?? RC4 WC SC czy RACE a moze P60?

Hmm...Mam podobny problem, mam taki wzrost jak Ty, lecz zdecydowałem się na inne rozwiązanie : kupuje typową gigantówkę juniorską a mianowicie narty Atomica GS11 jr. o długości 160cm i promieniu podajże 18m :D to jest doba narta :) między fischerem a volklem wybrał bym P60 :) Super narta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...