Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??


ścisek

Rekomendowane odpowiedzi

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??

Nie jedyna.

Ostatnio widzialem radarci w maks sporcie- to dalej narta funowa.

Jest jeszcze duzo funow ukrywajacych sie w drugich slalomkach:

HCX elana, sl9, fischer sc. Salomon streetracer tez po wygladzie obiecuje, ze fun da sie pojechac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??

Masz racje inne narty tez sie znajda ale wiekszosc firm ukrywa te narty pod jakimis dziwnymi nazwami. Stoeckli jako jedyna ma w swojej kolekcji kategorje nart o nazwie FUN CARVING ale od przyszlego roku ona tez zniknie i co wiecej zniknie takze nazwa CARVING . pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??

SL do ekstremalnego funu mogą być za miękkie, przynajmniej dla mnie, po wyłożeniu się na body narta mimo najszczerszych chęci niechce złapać krawędzi i body kończy się na brzuchu. Moim zdaniem wygina się w śmigło. Na SLX-ach elana takie sztuczki idą bez problemu, w twardości większej rónicy nie zauważam, ale widocznie jest:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??

W zasadzie kazda narta o malym promieniu...a jesli krotka to twarda ( tez bez przesady bo szkoda zdrowia) jesli dluzsza to nieco mieksza. Wydaje mi sie ze to juz trzeba samemu sobie dobrac pod wage, wzrost i styl. Mnie to wychodzi calkkiem dobrze nawet na M9 164cm r12 (175cm,72 kg)z tym ze nie na betonie, ale co to za przyjemnosc; fun na betonie(?) ;))) , choc specjalista od takich ewolucji pewnie nie jestem. Warto jezdzic wszystko...tzn fun, dlugie i krotkie skrety, muldy, z kijami i bez..;) wtedy jest wiekszy fun od samego fun ;). W takim wypadku warto pomyslec o nartach bardziej uniwersalnych..no chyba ze sie nie uznaje kompromisow. pozdrawiam i zycze udanych zakupow (swiatecznych tez ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

poradżcie jakie narty do fun/body carvingu??

przetestowałem osobiście : FISCHER RACE SC, FISCHER WC SC, ATOMI SL9 i FISCHER RADARC .

do "ekstremalnego" funa proponuje WC SC a do "przyjemnego" RADARCa takiego wlasnie zakupilem :) prosta przyjemna i szybko ucząca.

pozniej kupilem zonie , pozniej szwagier pozniej tesc ;) i wszyscy fun-ują na radarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...