Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy warto wymienic takie narty??


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam r10.20 jezdzone glownie poza trasami (jako drugie narty) dosc krotkie bo 160cm r16 no i nawet na trasie sobie fajnie radzily. Oczywiscie nie ma tu mowy a jakims funie, ale zadna szybkosc im nie straszna, zaden stan stoku, dlugi i sredni skret idealny szczegolnie przy duzych predkosciach. Nartki od nowosci przy mnie, zadbane bez wyrw, smarowane i ostrzone regular.

No i mam problem. Czy jest sens spredawac je za grosze - bo pewnie z 400pln dostane - i zamienic na M9 bo na nic z serii M mnie nie bedzie stac :( a uzywki nie bardzo mi psauja...

Ewentualnie sprowadzilem troche ZAGow w tym sezonie i zastanawiam sie czy czegos dla siebie nie wziac z seri fr84.

Takze jednym slowem - nie oczkuje funu ale czegos szybkiego bezpiecznego i szerokiego poza trase. Warto wymieniac czy nie??

Pozdrawiam.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

czy warto wymienic takie narty??

powaznie nie warto?? bo moge miec nowe m9 za jakies 1200-1400 , co do ZAGow no to hmm... cenby w zaleznosci od wykonania , ale nie bede zdradzal tej ceny :) bo za duzo bym powiedzial tym ktorzy chcieli by kupic:)

Chodzi mi o to , czy pod wzgledem przyjemnosci z jazdy (nie ceny) i wszechstronnosci warto zamienic na ZAGi. Bo rozumiem, ze cena M9 nie odpowiada przyjemnosci jakie mozna czerpac z zamiany moich r10.20 na m9. Nie jezdze funu bo mnie nie bawi, swoj styl i technika oraz odpowidnio duza predkosc no i czasem mala dzicz :)

Pozdrawiam.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

czy warto wymienic takie narty??

Beta Ride 10.20 ? Pomaranczki ? Jesli nie bawi Cie fun, a jezdzisz poza trasami ani sie waz !!!! Nie ma lepszej narty - przeciez one nawet po wodzie pojda :):) Dopoki masz krawedzie zajezdzaj - Atomic robi z roku na rok coraz gorsze narty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...