Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie kupic gume i serwisowki?


lemon_lmn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam maly dylemat,bo moja guma juz sie troche zniszczyla i zatrzymam ja tylko na treningi a na zawody przydala by sie nowa.Wie ktos gdzie mozna kupic tanio gume bo na allegro i internecie sa ale nie mam zamiaru wydawac tyle kasy.Max do 600zl.A 2 sprawa to narty tez musze zmienic.Znow pytanie gdzie kupic serwisowe narty bo jest ich malo a na allegro nie ma zbyt interesujacych.Albo gigantowkipotrzebne slalomki),albo slalomowki ale za krotkie.Narte chce na 155-160.Moze ktos ma do sprzedania?Ale cena jaka moge dac to 1600 zl max.Moze ktos ma do sprzedania?:>Moga byc uzywane=]pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic gume i serwisowki?

Jeżeli chcesz kupic narty serwisowe to ja bym raczej celowal w nowe a nie używane. Narty serwisowe mają mniej krawędzi i wogule. Nie wiem czy w innych firmach jest podobnie ale Fischer w tym roku serwisowki ma tansze od sklepowych.

Jeżeli jeżdzisz w klubie lub jestes w stanie uzyskac takie zaswiadczenei to nowe serwisowki z wiazaniami kosztowalyby ok 2400. Tak przynajmniej jest w SkiRace.

Myślę że jak byś pogadał z Bobicem to napewno ci nie odmówi i pomoże w zakupie nart komurkowych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic gume i serwisowki?

Mam prosbe -uzywajcie lepiej nazwy "narty serwisowe" niz komórkowe-przynajmniej na pismie;)

Gdzie kupic?- proponuje wykonac pare telefonow do dystrybutorow poszczegolnych firm (namiary na pewno mozna znalezc na skionline)- moze ktos ma je w miare przystepnej cenie.

Na allegro czasami mozna znalezc komórki-coraz wiecej takich nart jest na stokach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic gume i serwisowki?

Jezeli chodzi o gumę to wygogluj beyondX.

Co do nart to nie do końca jestem pewien czy nie powinieneś mieć 165 ( wymóg Fis ) Jeżeli jesteś zainteresowany Rossi 9S WorldCup z ubiegłego sezonu w tej długości z wiązaniami race 155 to daj odgłos palcyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...