Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

poszukuję gard do kijków, ochraniaczy na palce


michalpolin

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na kurs pomocnika w tym roku. Wiem żę będziemy wreszcie robić coś fajnego, czyli trenować slalom. Z niewielkiego doświadczenia (trzy razy startowałem w mistrzostwach MOZN) wiem, że palce czasem bolą, a tu jest dwa tygodnie kursu. Wymyśliłem, że mogę podnieść trochę swój ubogi slalomowy poziom i zadbać za wczasu o odpowiednie kije i wreszcie przestać się przejmować prawidłowym zbijaniem, walić tylko i skoncetrować się na samej jeździe. Byłem dziś na giełdzie w Krakowie i właściwie jedyną rzeczą jaką znalazłem to możliwość sprowadzenia gard firmy leki z wiednia za drobne 130zł. Mam trochę starszych kumpli, którzy jeżdzą z przeźroczystymi inviktami, które kosztowały coś koło 60zł z tego co pamiętam. Tylko że oni kupowali je wieki temu, nie zabardzo mam teraz z nimi kontakt. Wszystcy sprzedawcy na gieldzie i ci w sklepach rozkładają ręce słysząc garda, czy ochraniacze do slalomu, pomijajać fakt, że są tacy który nie wiedzą o co chodzi. Gdzie mogę dostać coś takiego w Krakowie. Czy jest to możliwe? Dodam, ze nie mam rossignioli i puki ich nie będę miał nie bardzo palę się do wydania też 130zeta w maksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję gard do kijków, ochraniaczy na palce

Te Rossignole pasują do większości kijów tylko musisz wymienić sobie śrubeczki na dłuższe. Nabędziesz je drogą kupna w sklepie z żelastwem za dwa zeta (komplet). Tak w ogóle Leki są niczego sobie a i Komperdel też może być. Pzdr. Keen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję gard do kijków, ochraniaczy na palce

pomyśl o zakupie gard i goleni Scott-a ,sam korzystam z nich juz trzeci sezon i nic się z nimi nie dziejewcześniej innych marek dość szybko pękały..obecnie koszt za gardy (pelne) ok.100zł a golenie ok200zł .Nie kupuj otwartych gard tylko pełne bo jak przywalisz tyczką w koniec gardy to tak Ci przywali po palcach że zapomnisz o jezdzie na kilka dni.

pzdr muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję gard do kijków, ochraniaczy na palce

mi scotty pekly na mrozie, choc nie bylo zbyt zimno.. przy normalnym uderzeniu o tyczke..

wymienili mi na gwarancji..

pozniej pekly te otwory na sruby na dole gardy

nie wydaje mi sie, zeby zbyt mocno dokrecal, ale moze.. ;)

ps. pelne sa chyba lepsze, bo nawet mozna sie podeprzec o snieg i nic im nie bedzie.. w przypadku tych bez sruby w raczke mysle, ze moze byc roznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...