Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polar?


cycek87

Rekomendowane odpowiedzi

Polar?

Polar? To we Wrocku fabryka pralek i lodówek.

W 1977 miałem tam praktykę studencką. O q..., to wtedy jeszcze żyły dinozaury :-)))

Tak na poważnie niekiedy jeżdżę w polarku. Jak zimno lub duży wiatr to przewiewa. Śnieg się nie czepia. No chyba, że uprawiasz narciarstwo podśniegowe.

Pozdro

mabomag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar?

Teraz to ich kupił Whirpool, po wcześniejszym nieudanym flircie z Brantem.

Ja też tam miałem praktykę i to nawet wcześniej bo jeszcze w czasach technikum mechanicznego, a rok ci to był 1974, żyli wtedy rodzice tych dinozaurów które wspominasz :)))) Żeby było smieszniej to potem jeszcze prawie dyche tam przepracowałem , ot....powspominali nie na temat.

Ale co do tzw. polarka, można jeździć, ale nie w deszczu i nie jak mocno wieje chyba że masz taki z wind stoperem, no i nie może być za zimno, już lepszy jest układ jazdy w koszuli tylko z narzuconą cienką kurtą goretexową na wierzch.

Pozdrawiam, Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar?

Panowie,

Nie życzę nikomu dzwona w polarku - ja wiem ... słońce, cieplutko, dziewczyny patrzą, muskulaturę (he he he, ale nie wszyscy) chciałoby się pokazać, może jeszcze w tiszercie, co ? Ja Wam jednak gwarantuję, że jak tym polarkiem pojedziecie po twardym, to strupy będziecie odłupywać przez dwa tygodnie ... w polarku to się spożywa na sonnen-terasse, jak mawiali starożytni Indianie, przestrzegam - oczywiście na podstawie własnych smutnych doświadczeń - Nosal, ciepło, mokry śnieg ... żebym wolno jechał, to może by nic nie było, ale jak jest miejsce, to ja nie umiem wolno - kryształki lodu w mokrym śniegu przez koszulkę z długim rękawem i gruby sweter zrobiły mi łokieć jak raszpla*

Pewnikiem widzieliście zdjęcia w kolorowych magazynach ? :))) reklama czeskiej firmy oponiarskiej Barum przedstawiała nawet dziewczynę topless na nartach - jak sobie wyobrażę, że ona mogłaby tak po tym ostrym śniegu, o rety ... ;))

pozdrawiam serdecznie

*pilnik do drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar?

Ot, powspominali...

...a jeszcze wspomnienia się cisną...

...w czasie mojej praktyki przyjechał z wizytą Jaroszewicz, cała załoga dostała nowiutkie, robocze mundurki, które nawiasem natychmiast po wizycie zabrano, od rana kobiety wyskubywały trawę spomiędzy płyt chodnika biegnącego z biurowca do hali a godzinę przed godziną "zero", chociażbyś miał popuścić, nie lzia było od stanowiska oddalić się.

Nawet widziałem z daleka jak premier przebiegli halą ...

...potem długo uchodziłem w rodzinie za eksperta od pralek...

ot, śmieszny to był (z dzisiejszej perspektywy) i zupełnie inny świat...

ale ponieważ to narciarskie forum, to jeździłem wtedy na czerwonych Wierchach, 2,0 m, taliowanie...hmmmm..,promień ???? z drewna jesionowego z fioletowym ślizgiem z poletylenu-kofix z wiązaniami chyba Kadra???

Pozdrawiam dinozaurów z polaru, sorry, Polaru

mabomag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar?

Polar to dobry pomysl, ale jeszcze lepszy to zainwestowanie w jakis markowy ciuch. W takim mozna jezdzic od -30 do +25 i czujesz sie OK. Na poczatku stycznia mozna trafic na promocje w Austrii /to sam sprawdzilem w Kitz/ i za ok. 1.500 PLN mozna kupic niezla kurtke. W Polsce bedzie to zawsze wydatek ok. 2.000-3.000 PLN. No i dodatkowo mozna odebrac VAT na granicy, ale nie nalezy sie do tego przyznawac czeskim celnikom. Kwity nalezy utylizowac zaraz po odebraniu szmalu od Austriakow.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...