Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

prosze o pomoc atomic sl9m czy elan slx wc ????


dobrzyn

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic nowe nartki tylko niewiem ktore wybrac atomic sl 9 m z tego sezonu czy elan slx wc z sezonu 04/05 jezdze dobrze wiec te narty niebeda sprawialy mi problemow tylko niewiem ktore wybrac, a niechce postapic pochopnie. drodzy koledzy bardzo prosze o pomoc i wasze opinie na ww sprzet, z gory dziekuje i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc atomic sl9m czy elan slx wc ????

Elan SLX jest raczej porownywalny z Atomic SL 11, nowa SL 9 jest mieciutka ale bardzo fajna, elan jest jeszcze fajniejszy ale twardszy i szybszy - mozna go porownac z SL 9.12 (2001-2003). Klopot jest tylko z plyta bo do Elana za Vista 16 mm trzeba wywalic 350 PLN !

Ja tam i tak jade po SLX w przyszlym tygodniu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc atomic sl9m czy elan slx wc ????

opinie tu nic Ci nie dadzą; każdy woli inną narte; tym bardziej że rozmawiamy tutaj o dwoch na prawde dobrych nartach; koledzy radzą elana a ja akurat sl9; jeżdziłam na jednym i drugim sprzęcie i sl9 bardziej mi pasowała; dla mnie lepiej się prowadziła i lepsza w krótkich skrętach ale może to odczucie subiektywne; nie ma co radzić; idź do wypożyczalni i próbuj; pod Kotelnicą masz wypożyczalnie elana i salomona gdzie mają atomici; ja radze wybierz co Ci bardziej pasuje w jeżdzie; ja jestem za sl9m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc atomic sl9m czy elan slx wc ????

Hehehe... nie zabierałem głosu bo mi ten problem nie stanowi ale faktycznie, jak zobaczyłem złamane sl9 to straciłem dużo respektu dla firmy Atomic. To chyba wyłącznie pianka, żywcem do uszczelniania okien :DD no może jeszcze kawałek czarnego plastyku udającego ślizg... ahaaa i te...no... takie blaszki po bokach co to w innych nartach, jak są z prawdziwej stali, robią za krawędzie. Kiedyś miałem Atomica na warsztacie ( priv) i to niby nie najgorszego, to szczerze mówiąc nie pamiętam żeby kiedykolwiek tak wióry leciały jakby na sam widok pilnika :D Rzepa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc atomic sl9m czy elan slx wc ????

Ja osobiście polecam atomica, ale to moje osobiste zdanie. Jeździłam na elanach, nie są złe ale słabe. Ale widzę że kasa którą elan włożył w reklamę (Stenmark itd....) opłaciła się. Jeszcze kilka sezonów temu znajomi śmiali się ze mnie że jeżdżę na elanach a teraz widzę że to ostatni krzyk mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...