Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Które narty sobie zostawić ? Poradźcie !


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich sympatyków narciarstwa !

Kupiłem sobie niedawno nowe nartki Atomic SL9 + Neox 310 z sezonu 2006 (te żółte, ale z taliowaniem jak te czerwone z 2006/2007). Narty mają długość 150cm. Tak się złożyło, że brat wyjeżdża z kraju i zostawił mi do użytku lub odsprzedaży prawie nowe Fischery RC4 Race SC + FX12 z sezonu 2005/2006 o długości 160cm. Podobają mi się te Fischery szczególnie, że są w idealnym stanie (jeżdżone tylko kilka dni) ale boję się, czy nie będą dla mnie za długie. Mam 170cm wzrostu, ważę 60kg i swoje umiejętności oceniam na 7. Lubię jazdę krótkimi łukami, ale czasami lubię spokojnie pojeździć szerzej. Najchętniej zostawiłbym sobie obie pary nart, ale potrzebuję pieniążków i muszę jedną parę sprzedać. Proszę o radę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które narty sobie zostawić ? Poradźcie !

Witaj! Ja na twojim miejscu zostawiłbym: ...................... FISCHERA oczywiscie :D Ten race ma r:12 m bodajze przy 160cm moze i są moze dłuższe ale do normalnej lighcikowej jazdy to chyba lepiej. Jezdziłem przez chwile na race Sc i wiem ze jak sie dobrze wcisnie to dają rade. A co do atomicow to sie nie znam ale słyszałem sporo kiepskich opini o SL9. :) co wcale nie oznacza ze to zła narta.

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które narty sobie zostawić ? Poradźcie !

No tak...co do marki to zgodności chyba nigdy nie będzie, ja sam nie wiem które lepsze. Na atomikach jeszcze nigdy nie jeździłem. A co myślicie o długości - lepiej 150cm czy 160cm jak na moje gabaryty i do jazdy raczej rekreacyjnej, bez tyczek. Tak by jazda dawała jak najwięcej frajdy ale bez męczarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które narty sobie zostawić ? Poradźcie !

OK. Dam znać, ale najpierw popytam na miejscu czy ktoś ze znajomych nie chce kupić. Zawsze to lepiej obejrzeć i na spokojnie podjąć decyzję o zakupie. Fischery są w doskonałym stanie, ale używane, atomiki nowe, ale bez gwarancji, więc przy kupnie wysyłkowo zawsze później mogą być jakieś pretensje. Przypomnij się za jakiś czas na maila, gdybyś jeszcze był w potrzebie, bo ja mogę zapomnieć. Gdybyś miał jakieś pytania dotyczące nart to też śmiało pytaj. Zawsze odpowiem.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...