Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

blizzard epic5???????


Majówka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

dopiero zaczelam jzdzic w tamtym sezonie na prostych nartach i terz zastanawiam sie nad zakupem nart nowych. Moje wymiarki i waga to 173/60kgPodobo blizzard epic 5 jest dobra. W calości z wiazaniami i plyta po obnizkach 900 zlotych.

Napiszcie co myslicie.

Dzieki i pozdrawiam

Majówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizzard epic5???????

Ostatnio byłam na Jaworzynie i miałam okazje przetestowac sobie narty Blizzarda. Próbowałam tez miedzy innym nartki o których piszesz Epic 5 Silver i Epic 5 ice blue. Bobic ma racje nartka ta jest typowa dla poczatkujacej osoby są bardzo lekkie i przeznaczone do jazdy rekreacyjnej.

Ja osobiscie polecam Epic 5 ice Blue róznia sie od Epic 5 Silver promieniem skretu te pierwsze maja 14,4 a te drugie 15,5.

pozdrawiam justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizzard epic5???????

bizzard jest firmą na krawędzi bankructwa, nie ma kasy na nowe technologie, narty (testowałem) to niedopracowane klepy, szkoda kasy. lepsza jest narta z dobrej firmy atomic, head, elan, fischer - dostępne w makro za lepszą i nizszą kasę od tych "cacek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...