Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do dobrego Ujka Bobika


SB

Rekomendowane odpowiedzi

(to w temacie to żart oczywiście)

A do żeczy: w środę wybieram sie do Štrbské Pleso i chciałbym wypiżyczyć RX FERE-y do testów, wiem że macie w Szczyrku centrum testowe tylko tam nie ma zimy i czy ono jest wogule czynne, a jeśli tak to w którym miejscu się znajduje.

... lub okolice Bielska

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dobrego Ujka Bobika

Tak, jest czynne.

Najlepiej wejdz na www.rajbiski.szczyrk.pl, spisz stamtad telefon, zadzwon umow sie i masz :)

Nic prostszego :)

Udanych szusów.

Ja ujezdzalem w sobote na Bialym Krzyzu nartki na 07/08 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dobrego Ujka Bobika

super dzięki)) a dzisiaj to pewnie z JC ujeżdżaliście wszystkie knajpy w Szczyrku bo rano na ogólnym pisał że jedzie zaraz dz Szczyrku - to też żart, a jeśli to prawda to mam nadzieję że dobrze się bawiliście.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dobrego Ujka Bobika

Hehe, to nie tak bylo :)

JC zrobil pare fotek w naszym Fischer Demo Station - opis tego cuda bedzie na Skionline w najblizszych dniach.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dobrego Ujka Bobika

....i tak "na czczo" parę fotek, a czyż nie jest to tak.... a zresztą nic.... znowu żartuję

A jak zobaczysz kiedyś "gościa-gości"(hudy i gruby) na stoku co nalewają(czytaj śmieją się) z wszystkiego ale to naprawę z wszystkiego i z samych siebie też, to możesz być pewny że to ja-my(bo nie zawsze w tym samym składzie sie pojawiamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...