Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4


krono

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz i pytaj dalej.

Słuchaj zalezy ile jezdzisz w ciagu roku. Bo np: załóżmy ze jestes dojezdzającym to narta spokojnie wytrzyma dwa sezony. Sewis nie jest taki słaby jak poprostu troche ja skaleczysz na kolakomani to trzeba super glu zalac zeby woda sie nie dostała i narty nie rozwarstwiłą. Jak któs mówi ci ze serwis masz na jeden sezon to zapewne mówi to zawodnik który nic tylko jezdzi i jebie na tykach, a jak wiesz na tykach to narty kije lecą szybciutko.

Jak ma byc do jazdy tylko a czasami jakies tyki to spokojnie bez problemu wytrzyma 3 sezony. I napewno cie serwis wyjdzie taniej niz sklepówka oj napewno. Aaaa jak długo jeszcze tak. to co do sezonu to napisałem nie powinno sie z ta deska zle dziac po jednym , dwóch sezonach , a kolana masz sprawne bo to tez wazne jest przy takich wiazaniach co tam montują ??/

Krono ty mówisz o N- grupówce i nie cały silnik do wymiany tylko podzespoły np sprzegło wytzymuje 300-400km , a tarcze tylko 200km , a opony wogole nie wytrzymuja. I powiem ci ze w N-grupówce siedziałem tylko dwa razy za kółkiem dali spróbowac i tyle. Ja tu mowie o bardziej przyziemnym sprzecie nie za tak wielką kase (na sezon rajdowy potrzebujesz ok2mil zł bo taki złykły kombinezon kosztuje 4tys zł i ma homologacje na 5miechów np. a fotel na 7miechów w zaleznosci jaki kupisz.) ja mówie o rajdach amatorskich a tam silnik nie leci co rajd bez takich. Tam to wachacze i tuleje leca po jednym odcinku. Dobra styka.

Co jeszcze z ta serwisówka bo ju tak moge a furankach do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ze ja mam w WY nie"

"Ze ja mam w WY nie" - Czarny chciał napisac że ma nierówno pod sufitem a my nie DZIĘKUJEMY ZA KOMPLEMENT) Czarny jutro przejdz się w drugą stronę Twojej ulicy, może masz sonsiada psychoanalityka, może Ci jest w stanie pomóc.

Ty"tylko" oglądasz katalogi, bo co Ci pozostało a np. RACECARVERR szusuje po trazie z katalogu Neckermanna którą w katalogu widzisz, podobnie z Chanel czy Hugo Boss wiesz jak pachną bo zajumałeś gdzieś katalog z Sephory i kartki w nim były poperfumowane.

A jak kiedyś będziesz miał własną firmę i zatrudniał w niej pracowników, to się nauczysz że ludzi trzeba szanować, bo jak Ty ich szanujesz tak oni Ciebie.

A na forum bywasz pewnie dlatego żadko bo przecież nie miżna cały dzień w kafejce internetowej siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz i pytaj dalej.

NIE mam siły...zabawne naprawde chodzi mi tu o rajdy, koszt wyporzyczenia topowego Miska N4 to 80 tys - około, w zależnosci z jakiej stajni wiec 80 razy 8 bo jest tyle jest przewidziane rund RSMP daje nam 640 tys. a nie 2 miliony, kombinezony, buty i fotele tez nie tak ... jak sobie to wyobrazasz ze w jeden sezon trzeba zmieniac 2 razy fotel albo kombinezon takie zeczy mają homologacje z reguły na pare lat. Skoro taki rajdowiec jestes to pewnie znasz Jani Paasonena... a z Sebem piłes wódke ?

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa ewolucja

jak kto ma trochę czasu niech wpisze w szukaj "czarny", jak nie ma śniegu to przynajmniej można się pośmiać

jeden z jego cytatów:

"Co do wyglady to chyba jak kupuje kurtke za trzy klocki to fajnie by było zeby wygladać jak człowiek, Bo pacjentów z W-wa to odrazu mozna wypatrzyc (na sobie 20000zł i jak to sie mówi "FURA GWIZDA, SZOFER PIZDA")

Pozd Adam "

:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz i pytaj dalej.

N ty chyba nie czytasz tego co piszę??? Potrzebuję drugiej (dodatkowej) pary nart do fajnej zabawy na dobrze przygotowanych i pustych stokach. Niestety jeżdżę tylko w Polsce (nie mam bogatego tatusia ani wujka) i takie warunki to tylko do 10 rano a potem to każdy chyba wie.

Na tyczkach nie jeździłem i raczej nie mam zamiaru a kolana mam bardzo sprawne.

A kto to jest "dojeżdżający"??? Na pichote mam chodzić ;) ??? Chociaż mógłbym bo z pracy mam widok prosto na wyciąg - malutki HENRYK w mieście które leczy twoje biedne nerki ;)

Jak sypnie to dam ci znać i będziesz mógł się ustawiać z każdym "kogo stać" na Krynicę a nie jak piszesz "obleśny Szczyrk"

ps. jak się będziesz wybierał popić Jana to daj znać. Pojeździmy i podszkolę się od wielkiego guru narciarstwa i jazdy samochodem (no chyba że mnie nie stać na lekcje u "mistrza" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla Czarnego !!!!

Jak jesteś taki prze gość to jedź w przyśzłym roku na Rajd Dakar bo w tym roku znowu panu od chipsów sie nie powiodło :(

Tatuś napewno kupi Ci lepsze autko co Ci się nie popsuje ;)

A w wolnych chwilach to na wydmach paśmigasz na nartkach.

Jak ktoś ma inne propozycje dla Czarnego niech pisze !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz i pytaj dalej.

witam wszystki, ale sie zagotowało...miałem nie odpisywać bo wczorajsze pyskówki nic nie wnosiły w rozpoczęty temat , nie bede komentował poszczególnych wypowiedzi niektórych forumowiczów bo poprostu brakuje słów i szkoda czasu - przechodze do rzeczy.

Krono ekspertem nie jestem tylko amatorem który w sezonie jezdzi ok 200-250godzin i podobnie jak piszesz - zabawa na dobrze przygotowanych i pustych stokach i z reguly tez w Polsce i podobnie do ok 10-11 od bladego switu, tyczki rowniez mnie nie interesują i dlatego :

przez ostatnie 2 sezony mialem radarc-i a przed nimi pojezdzilem na paru innych modelach min atomica fischera wtedy ta narta wydawała mi sie idealna. Koncem zeszłego sezon postanowiłem zmienic na WC i klina nabili mi koledzy z RX Fire. Zaczekałem ,poczytałem, popytałem, potestowałem i kupiłem RX Fire. I co moge powiedziec? oprocz tego ze szlag mnie trafia bo pojezdzilem na nich na razie ok 20 godzin - ? dla mnie (178cm 78kg) 160cm rx jak narazie ideał.W stosunku do radara zdecydowanie sztywniejsza i twardsza co przeklada sie pewniejsze prowadzenie na gorzej przygotowanym stoku - radarc musial miec perfect stok zeby nie puscic lub nie dostac "drgawek" , lepsze trzymanie na twardym zdecydowanie tylko teraz nie wiem cyz to zasluga flowflexa czy samej narty ale naprawde to czuc. Osobiscie brakuje mi tylko mozliwosci dolozenia dodatkowej plyty pozatym udany produkt. Nartka fajna do fun jezeli taki sposob jazdy jest w przewadze zastosowania tej narty to polecam , co do serwisowki nie zabieram glosu nie jezdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz i pytaj dalej.

tak wiem - czytalem ale nie skorzystalem , nie podwazam tu bobika bo jego wypowiedzi sa dla mnie czesto "inspiracja" chodzi tylko o to ze po "rozlozeniu" flowlexa na czynniki 1wsze i przeanalizowaniu ewentulanej pracy tego czegos po dolozeniu plyty stwierdzilismy z gosciem z serwisu (ktory na marginesie cuda na kiju juz zakladal i rozne kombinacje z nim robilem na mniej lub bardziej pasujacych plytach) ze lepiej zostawic jak jest bo z calego flowflexa moze tylko nazwa zostac ... wiec na razie jezdze na oryginalnej plycie i pracuje nad technika ;) zeby wyelimonowac ew. roznice w wysokosci pod butem. Jezeli bedzie jakis "dostosowany" "fabryczny" mniej czy bardziej oryginalny sposob chetnie sie zapoznam ... dolozyc zawsze mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to masz i pytaj dalej.

Ja pierdole takich kozaków jak Ty Czarny to widze codziennie. Przed startem taki kozaczek, co to on nie potrafi, najnowszy Rossignol, prosto ze sklepu wyciągnięty, mydełka, cudy...i co? I HUJ! Później tylko go ściska jak widzi na mecie po ile sekund mu klepią. Taki jesteś kozak? To wpadaj do Zakopca na najbliższe zawody FIS...może HM Cie podrzuci na swoim moto? Wkuraiają mnie tacy ludzie... może kurwa nie mam niewiadomo ile kasy, mój ojciec nie jezdzi Cayenne, ale mam 17 lat... i już coś osiągnąłem (sam, w przeciwieństwie do Ciebie tatuś nie zapewnił mi życia-mam sponsorów, a przede wszystkim umiejętności których kupic nie można). Satysfakcji też nie kupisz ;] Jak Ci się nie podoba to wypierdalaj na stronkę dla pedancików i szpanerów. Reszta na forum to też nie są dzieci Billa Gatesa, ale przynajmniej mają głowe i w niej troche poukładane. Mówisz pojedziemy się pobawic i popic wieczorami? A na drugi dzień te tyczki będziesz widział potrójnie.... Oblesny Szczyrk...hmm... nieco wygórowane ambicje...a tą trase zjazdową widziałeś chociaż raz? Czy tatuś w dzieciństwie zapomniał pokazac? Nom oglądaj katalogi, oglądaj... Internet bezprzewodowy powiadasz? W takiej firmie to powinieneś miec conajmniej DSLa 12 MB ;] A Lacoste to nie jakaś szczególnie wysoka półka... spróbuj Armaniego ;] Widzę Davida Beckhama na forum mamy ;]

P.S. Nie przejmujcie się chłopaki... kozak jest przez internet, ZAPRASZAM DO ZAKOPCA NA NAJBLIŻSZE ZAWODY... tam pokażesz swoje umiejętności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...