Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4


krono

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim poście "szukam ekstremalnych wyrywaczy kolan" z 03.01.07 rozpętała się śmieszna dyskusja czy Czarny ma serwisówki juniorki czy nie itp;)). Nikt nie napisał sensownie które narty byłyby "fajniejsze". Teraz napiszcie coś bardziej sensownego bo wymiary i twardość to można sprawdzić w sklepie.

I jeszcze jaką długość ?? 180 cm 90 kg (z pływalni a nie z za biurka :)) Reszta w poprzednim poście (żeby się nie powtarzać)

Ewentualnie gdzie w Małopolsce są centra testowe FISCHERA ???

pozdrofka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

Majac 180 kg, polecilbym 165 cm.

Co sie tyczy zas Centrum Testowego, to w Myslenicach pod Gora Chelm mamy.

Co sie tyczy zas pogody, to nie wiem czy bedzie otwarte, ale zawsze mozesz zadzwonic do firmy Dobosz Sport z Myslenic (bo to oni maja to centrum) i pogadac z nimi - moze Ci pozycza.

Pozdrav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

Ale ty szukałes ekstremalnych wyrywaczy kolan a RC4 i Fire do nich nie należa. Firmy narciarskie sie uspokoiły z funowymi nartami (i szkoda jak cholera) bo kiedys naporawde robili ostre narty.

Jeszcze mi sie teraz przypomniło jak pan Marcin B. z Krynicy jezdził na tych ciemno niebieskich Cobrach ogien był naprade , nie Bobic pamietasz tą deskę. ?

Pozdr Adam

P.S pewnie Fire chodzi spoko bo duzo ludzi sie wypytuje o tą deskę, wiec musi byc spoko, a RC4 to slalomka tylko wiec jaki on wyrywacz kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

Niestety Czarny nie mam całej palety nart jak Ty na każdą okazję :(

Szukam alternatywnej narty do zabawy. JC polcił FIRE to poszedłem do sklepu żeby zobaczyć i wydaje mi się że są twardsze nawet od RC4 WC SC, a przy tych rozmiarach to chyba nieźle.

Dużo ludzi pyta a nikt nie jeździł dlatego pytałem też o centrum testowe (teraz to chyba na trawie:))

ps. A o serwisówkach co polecałeś to SŁYSZAŁEM (bo nie jeździłem) , że są dobre na jeden sezon bo potem to już kiszka. A moje finanse pozwalają na zmianę sprzętu co 3-4 sezony.

no właśnie szkoda że już funów nie robią bo nie miałbym takich problemów ;)

pozdrofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

Nie pisz że niestety, na szczęście nie masz całej palety nart(tak jak ja), i jak jedziesz na narty to idziesz do garażu/piwnicy bierzesz narty i już.

A Czarny musi jak małolata co na disco idzie musi myśleć co by tu dzisiaj włożyć, albo jak golfista kije zabiera wszystkie pary ze sobą, ale to znowu na stoku zamiast jeździć to duma na czym.

A jeszcze od laski musi Sejczentola pożyczać bo gwiazda ma tył napęd to na Sarnopol(Szczyrk) w śniegu nie wyjedzie.

...był taki kawał jak się robi barszcz z buroków???..... wrzuca się granat do Mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

OOO SB szaleje. A powiem ci ze Salmopol to kurwa pestka. Własnie widac jacy kurwa z was kierowcy sa jak troche sniegu spadnie i kataklizm macie. Moja gwiazda na Jaworzyna z tyłu czerwonej wjezdza bez mrugniecia(pewnie nawet nie wiecie ze mozna tam podjechac), a jak japoniec nie nadąża to przykro mi bardzo. Skośnookie musza sie jeszcze DUZO uczyc. OJ DUZO.

I to jest takie przekonanie w tej zakichanej Polsce ze tył naped i dupa jak masz dobra opone to w wszędzie wyjedzie.

Pewnie SB nalezysz do kierowców tzw. FURA GWIZDA , SZOFER PIZDA.

Przykro naprawde przykro.

Pozdr Adam

p.s i na stoku nie dumam tylko jezdze i w przeciwientwie do straaszych panów piwoszów którzy tylko dużo pierdolą a z jazdą gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

If you please: do niedawna miałem niechlubną i znienawidzoną przezemnie bo się kojażyła z brzydkimi i brudnymi i czornymi też Katowicami(z dziel. Sosnowiec) KBH, a od niedawna mam SBI FA 77 - S- to śląskie(tego się akurat wstydzę, B - to piękne niasto Bielsko Biała FA - to znaczy żebyś nie zaczynał ze mną na drodze bo FA-talnie trafiłeś i 77 ,a 7 to pechowa liczba ale nie dla mnie tylko tego co zaczoł czyli Ciebie.

A pisałem że na Sarmopol bo w życiu nie pszypuszczał bym że nawet na Biały Krzyż po zaśnieżonej drodze miałbyś odwagę jechać bo napewno nie, a ty jesteś z tych co za kolanem w Buczkowicach na poboczu łańcuchy zakładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic !!! RX FIRE vs. RC4

Sosnowiec jaki jest - każdy widzi :)

Bielsko też :)

Ale jedynym poważnym samochodem z napędem na tył, do wyjazdu na narty jest Maluch. Wszędzie wjechała pinda jedna, jak stanął: jedna osoba z tyłu i już jedzie !

Ech pamiętam , że w trójke z nartami w środku to spokojnie się zS-c do Korbielowa dojechało :)

To były piękne czasy.

Sie Państwo kłócą ?

A GAT wozi UAZami za 100pln - to lepiej ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kurna ...........

Co to się porobiło forum TVN TURBO ????

Może inaczej zadam pytanie RX FIRE vs. SERWIS

To tak nawiązując do poprzedniego posta "szukam ekstremalnych wyrywaczy kolan" !!!

Bardzo proszę o sensowne wypowiedzi a nie rozważania czy merole są burackie czy nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kurna ...........

przepraszam krono ale zobacz coś w tym jest że sciągasz idjotów- piszę o sobie teraz)))

A co do nart, a konkretnie RX FIRE to ma ta narta coś w sobie i mówi do mnie KUP MNIE, i na początku "sezonu" byłem mocno napalony żeby ją kupić, zupełnie w ciemno bez testowania, a że sezon jaki mamy to mamy, więci zapał na zakupy osłabł. Choć miałem na nie dobrą cenę wynegocjowaną (1875)to do dzisiaj nie kupiłem, a i w inter sport widzę że popuscili z 2399 na 1999.

A na dzień dzisiejszy planuję że jak w Alpy się wybiorę to sobie pożyczę na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo mi od tych postow

Troche dziwnie porobilo sie na tym forum, widze ze chamstwo i prostactwo gora, ale napisze swoje 2 centy:

Wg mnie twardosc to nie wszystko, nie koniecznie narty twardsze mysza byc bardziej "agresywne", skret na krawedzi wykonuje sie dzieki temu ze jest taliowanie ale rowniez dzieki temu ze narta sie wygina - to ostatnie jest wg mnie nawet wazniejsze. Narty serwisowe na pewno maja lepsza konstrukcje i moga sluzyc wiele sezonow pod warunkiem ze beda odpowiednio serwisowane. Odpowiednio to w zasadzie w tym wypadku oznacza recznie, narta serwisowa ma bardzo cienka krawedz i na maszynie moze szybko sie zuzyc. Narty serwisowe moga byc nawet mieksze niz "odpowiadajace" im modele sklepowe, bo zawodnik bardziej pracuje flexem niz amator. Szczegolnie w nartach gigantowych to mozna zauwazyc.

Pozdrawiam serdecznie na tym zwulgaryzowanym forum pelnym od przechwalek. Zeby wszystko bylo jasne - mam z zona tylko jedno auto, moje przychody nie wiele odbiegaja od sredniej krajowej, autem nie jezdze szybciej niz 130, nie daje lapowek tylko place mandaty, w zyciu staram sie isc na wprost bez kombinowania (a wiec nie wiem czy jest dla mnie miejsce na tym forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nie łam sie Jarku.

Jarku masz z tym problem chcesz o tym porozmawiac znam swietnego psychoanalityka :)-żart, ja nie mam zarobków i żyje, a co do nart to nie mozliwe zeby Fire był twardszy od slalomowej RC4 bo mają taką samą budowe. A ja bede jezdził na FIRE -rze jak tylko spadnie sniego bo stoją juz u mnie w pokju.

Jarku naprawde nie czuj się gorszy przecież i ty możesz komus naubliżac itd. :) A tak na serio to masz racje to forum przerodziło sie w jakies pole bitwy Czarnego z SB...

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nie łam sie Jarku.

No właśnie zaskakujące jest to że ja kolesia sprowokowałem, a on przejachał się nie tylko po mnie ale... no właśnie ale... po chyba wszystkich, a najbardziej mnie zaskoczyło że Czarny jak sprawdziłem jest na tym forum od conajmniej 4-5 lat i nikt za facetem murem nie stanoł: np: Słuchajcie nie kpijcie z Czrnego bo facet autem pomyka lepiej niż Kuzaj i ESE ma naprawę w garażu, no i Hermana Mayera oczywiście zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nie łam sie Jarku.

Moze i jestem tu 4 lata albo i troche wiecej z przerwami napewno SB napewno.

A wiec tak.

Hermana znam i kij mu w oko koles jak koles. Jezdze dla siebie a nie dla popisów i nie posiadam niesamowitych tuningowych opcji typu Wesołych Swiat patrzczie jak moja choinka sie swieci. Do szkoły rajdowej i na Kursy "Bezpiecznej jazdy" zapisał mnie stary w wieku 16 lat zaraz przed egzaminem na prawko jak dostałem do reki zaczołem jezdzic. A w młodym wieku i Dziurki I Federowicza jezdziłem na kartach i motorkach szkolać sie w danym "dziale" tak wiec umie duzo. Ale panowiem prosze , moze czasami jak poczytam swoje pojebane posty to wychodzi chwalipieta , ale tak jest najkrócej i później hujowo wychodzi. Naprawde zero problemu jak trzeba pisac inaczej to mówcie. A zeby było wam wesoło to jak byście mnie zobaczyli na serfie to mozna boki zrywac (niestety dopiro 4sezony) wiec wygladam komicznie i jeszcze ta pianka hahahahahaha.

Lubie byc w centrum uwagi i ciach(zresztą kto nie lubi) Wkurwia mnie tylko ze Jak mówie ze w życiu łancuchów nie założyłem BA! nawet ich nie mam i jak któs umie jezdzic i ma o tym pojecie to wyjedzie wszedzię. A SB dalej swoje farmazony ze stresuje sie i tak zakładam.

Pozdr Adam\

p.s a to ze nikt mnie nie broni to dobrze bo kazdy powinien sam na siebie liczyc SB prawda? Miałes kiedys tak ze wszscy sie od ciebie odwrócili jak było za potrzębą. ? hmm A wiec walcze sam i jak mnie juz nie lubicie to sobie pojde i wiecej dupy wam zawracac nie bedę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja!!

AHA zapomniałem mam cos zaproponowac na forum. Proszono mnie o to?

Od dawna całe forum próbuje sie umówic na wyjazd gdzie kolwiek byle sie styknąc i pomykac , popic wieczorem i pobawic sie, a wiec.

Kolego mój jest kierownikiem w Orlim i zajmuje sie tez Presidentem (nie mam pojecia jak sie to pisze chodzi o B-B), i wpadlismy na taką opcje ze jakby były CHECI to za pokoje jakas symboliczna kasa napewno stok by nam załatwił na dwa dni i tyki i spekera i sanie i kulig i saune i basen i zabawe i wogóle byłoby super. Reklama i takie takie:) :)

Co wy na to? Mozna by sie umówic co?

Nawet busa czy wiekszy autobus załatwi i bedziemy jezdzic. Prosze o powazne rozmylanie na ten temat i podpowiedzi co? jak ?gdzie? jak wy to widzicie? Ja moge w przeciagu jednego wekendu przedstawic kosztorys na temat wyjazdu!!

pozdr Adam

p.s Sory ze nie zamiszczam nowego posta ale wicie ze pobijam rekord kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny. LOL!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może coś konkretnego !!!

Na przykład jak długo bym mógł pojeździć na serwisówce - ale nie chodzi mi o krawędzie tylko o parametry (czyt. elastyczność). Bo jak jesteś taki prze gość w rajdach to wiesz że silnik po jednym rajdzie (a czasem przed końcem idzie "na śmieci").

Czy serwisówka też mi padnie po sezonie ??? Bo jak czytałeś mam 90 kg ;)

ps. a piszesz na razie tak jakbyś ojcu podpieprzył troszkę leków na receptę , albo porządnie się ujarał......

peace !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może coś konkretnego !!!

Czarny wieje mi tu WIOCHĄ Ty taki bożyszcze wszędzie byłeś wszyskto widziałeś wszystko robiłeś,z wszystkimi piłeś i siedziałeś,wszyscy są Twymi przyjaciółmi.jeździli na czasówki.....

a tak mym zdaniem jesteś synusiem TATUSIA albo facetem a wielką fantazją

(a synusiów tatusia nie poważam........

a twierdzę żę jesteś synkiem taty i tylko taty..................

bo nie masz jaj tylko ......rodzyniki.......................

Czarny skończ pierdolić piepszyć i skącz sie chwalić FANTASTO..........

pozdro Barti.:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może coś konkretnego !!!

Synusiem tatusia. No pewnie ze jestem . A ty co Racecarver starego nie masz? Oj to współczuje Czyli co siła po kolwalu jak mówia czy jak?

Ty tu ni kozacz Barti z moim tatusiem bo na forum to widze kozak jestes wszyscy cie wkurwiaja. A na stoku to pewnie pizda ze HO HO.

Ja tu pisze zeby sie spotkac i wtedy moze wiekszość z was by uwiezyła (w co pewnie wątpie bo MY wszyscy jestesmy kozakami tak?) ze na jezdzeniu to sie znam jak mało kto , ale z pierdoleniem na forum i pisaniu głupt troche mniej. Wiec jak jestes taki kozak prosze na maila , dam ci mój numer i sie ustawimy jak sypnie. Krynica moze byc (czy cie nie stac), a jak nie to moze obleśny Szczyrk. Pojezdzimy wtedy pogadamy. No chyba ze juz staruszek jestes i brzuch nie pozwala ci sie sprawdzic HAHAHAHAHAHAHAHA.

A wiochą leci raczej od ciebie. Pochwal sie wszytkim skad jestes, albo lepiej nie bo ty to juz moze w miescie sie urodziłes ale skad rodzinke masz buraku.

Ja jestem z miasta , i cała moja rodzinka jest, a wiesniaka to na mile czuc i po rysach twarzy widac czy smrodem zalatuje i nie odróżnia Chanela ,od Hugo Bossa.

Troche w innym świecie zyjemy panowie i to was najbardziej boli chyba. Ze ja mam w WY nie. Co? I tu zmierzamy do sedna sprawy.

Jeszcze jakis z was sie pytał o mój tryb i czas pracy. A wiec juz mówie. Czas pracy mam tak rozjebany jak gruszki w kompocie. Robie co chce i kiedy chce A kaska płynie na konkto ze aż miło, i tylko katalogi przegladam. A takie wiesniaki co Panie Kierowniku ACH panie kierowniku ROBIĄ na mnie od rana do świtu. Wiec na forum i tak bywam zadko bo ten jebany bezprzedowy internet nie działa jak powinien. Tak wiec chłopaki nie załamujcie sie kiedys tez sie dorobicie (za 30 lat haha) jak wam na to pozwolimy JA i MÓJ stary.

Pozdr Adam

p.s A np: Lacoste to znasz ci widziałes na wystawie Barti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...