Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GŁUPI POMYSŁ


SPIDER

Rekomendowane odpowiedzi

SKĄD WZIĄŁ SIĘ POMYSŁ WYRZUCENIA OGŁOSZEŃ O TREŚCI SPRZEDAŻY WIĘKSZYCH ILOŚCI NART?.W CHWILI OBECNEJ WASZA GIEŁDA NIE ŻYJE.MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ ROZSĄDNY WYKORZYSTA TĘ LUKĘ.PROPONOWANE PRZEZ CARVING OPCJE SPRZEDAŻY SĄ NIEDORZECZNE.ŻYCZĘ MNIEJSZEJ ILOŚĆI ODWIEDZIN WASZEJ STRONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĄDRY POMYSŁ !!

To mądry pomysł bo to forum i giełda dla narmalnych ludzi a nie dla handlarzy co złom z zachodnich wypożyczalni przywożą i po odpicowaniu wciskają ludziom.

Jak masz zyczenia mniejszej ilości odwiedzin to spadaj stąd , będzie rzeczywiście mniej ale bez nachalnej komercji.

koala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GŁUPI POMYSŁ

Ja też pozdrawiam!

.. a tak na marginesie,

ludzi chcą zrobić buisness na nartach, rozumiem, ale czy jak pójdą na dowolną giełdę to będą tam sprzedawać za darmo? czemu SPIDER nie pójdzi wprost do Wyborczej i nie powie zamiśćie moje ogłoszenie, ja będę robił kasę, a wy się cieszcie z tego.

Drogi Spiderze,

nie przyszło Ci do głowy, żeby zaproponować "coś" za komercyjne ogłoszenia?

Przecież nie ogłaszasz się tutaj dlatego, że Ci się podoba niebieskie tło mojej strony i panienka na banerze ale dlatego, że masz tu potencjalnych klientów.

Web

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...