Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GDZIE?KIEDY?I DLACZEGO...???


muzin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!!Mam podobne pytanko (jak moby) a raczej propozycje...a mianowicie :napewno wielu z Was jezdzi nie tylko w Polsce ale takze poza jej granicami...ciekaw jestem którą z odwiedzanych stacji cenicie sobie najbardziej (i za co?) a do której nigdy juz się nie wybierzecie???Myśle że Wasze opinie mogą okazać się pomocne dla innych w wyborze stacji docelowej na najblizszy sezon...pozdrawiam-Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE?KIEDY?I DLACZEGO...???

Jak ktoś chce się spokojnie wybyczyć (np. z rodziną ) to polecam BKK - baseny termalne (w cenie skipasu) to jest super sprawa, pływanie na zewnątrz podczas opadu śniegu, trasy są przeciętne ale jest nawet miejsce na jazdę w puchu - o rzut beretem jest Falckert (nudne, wprawdzie można szybko pojeżdzić na czarnej po lewej stronie ale zabezpieczona jest drewnianymi płotkami/koziołkami - w razie czego masakra) - trochę dalej Turracher Hohe - jak wieje to trzeba unikać tras po lewej tylko pojechać dalej, żeby jeździć po stronie jeziora - śmieszna trasa jest wzdłuż wyciągu FISowskiej trasy - kilometr, dwa śniegu po kolana - fajna zabawa i dobre żarcie w chatce na dole ... ciekawostka - przeciąganie narciarzy skuterem przez zamarznięte jezioro (jedyny sposob, zeby wrocic do auta :) ... minusy: kapryśna pogoda, brak szczególnych wyzwań (nawet dla mnie, ale miało być byczenie ;))) )

pzdr

p.s.1 Jezeli przyjdzie mi kiedys ochota na lezakowanie na basenie i kontemplowanie narciarek, to pewnie wybiore sie do BKK - chcialbym tez zobaczyc Bad Gastein

p.s.2 oprócz tego cenię sobie Pitztal-tylko lodowiec i Włochy -Val di Fassa + Marmolada .. bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE?KIEDY?I DLACZEGO...???

Jest wiele czadowych miejsc(Serfaus,Obergurgl,Ischgl,Soelden,Tux,dolina Zillertal czy Lech), ja polecam Obertauern(super stoki,super pogoda,super klimat).Minusem są ceny(chyba jedna z droższych w Austrii)ale można poszukać coś taniego do kimania. Drugim ośrodkiem godnym polecenia(ale tylko w styczniu i lutym) jest SKIWELT niedaleko od granicy z Niemcami. Soell,Ellmau,Scheffau,Brixen,Hopfgarden,Going to miejscowości dookoła pasma SkiWelt. Z każdej miejscowości można się dostać się na 250km bardzo dobrze przygotowanych tras.(do SkiWelt należy Westendorf oddalony o 15 km-nie jest połączony z całością,ale warto wyskoczyć na jeden dzionek).Ceny umiarkowane i odległość z wybrzeża OK.(nie trzeba płacić za autobane).Byłem tam 2 razy i były to wyjazdy udane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE?KIEDY?I DLACZEGO...???

****** -> Sella Ronda - marzenie!!

***** -> Cortina - strome pieronsko sciany:) (oczywiscie nie tylko, ale czerwone trasy, to nieraz jak czarne w innych osrodkach)

**** -> Bormio - w porzadku

*** -> Tonale - raczej nudno, chyba, ze ktos lubi widziec wkolo mase sniegu

* -> Zakopane - jedna * za to, ze snieg jest dlugo :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...