Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

otwarcie sezonu


Coob

Rekomendowane odpowiedzi

otwarcie sezonu

każde szanujące się biuro chce solidnie rozpocząć sezon organizując jakiś promocyjny wyjazd na otwarcie sezonu ,zobacz oferty sportcentrum z Bielska-Białej lub Ikatur-u z Krakowa,jezdziłem z tymi biurami wiecej szczegółów =+i - na maila ..pozdro.-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie sezonu

ano drogi ale jest gwarancja że w autokarze na 50 miejsc 48 będzie sama młodzież (zero geriawitów) i bardzo często dobrze jeżdząca...co pozytywnie wpływa na atmosferę na stoku i jak najbardziej poza nim...:)))))) ,tańsze jest sportcentrum ale tam poziom sportowy jest zdecydowanie niższy ,jednak bardzo często mają wyjazdyw tych samych terminach do tych samych ośrodków więc warto płacić w sportcentruma bawić się z ikaturem :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie sezonu

Ja jeżdżę z Winterfunem, gdzie młodzież jest w 100%.

W Bormio było nas 140 osób !!! - 3 aurtokary, wtedy dopiero jest zabawa ;)

A ceny Winterfun ma baaardzo niskie.

No, ale to juz wybor kazdego z osobna.

Pozdro

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie sezonu

....właśnie a gdzie jest misiu???? ;))) smutno tak bez niego... myślę że nie obraziłby się na mnie za klasyfikację młodzież-geriawit w koncu każdy może mieć swoje zdanie ...a misiu jesli nawet geriawit to napewno w bardzo dobrej formie której można tylko pozazdrościć!!!!-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...