Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd jesień


bob

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd jesień

Szansa na jazdę zawsze jest!

Co do tego jak będzie to już musisz mieć szczęście. Ja od kilku lat bywałem na WC w Solden i zawsze jest pogoda żyleta, ale ....

ale jeździłem już w tym okresie w kompletnym mleku, śnieżycy i co tam jeszcze najgorsze może być. (Z deszczem nie powinno być problemów).

Co do miejsca to z reguły śniegu już jest dużo, tylko ze względu na mniejsze zainteresowanie narciarzy, raczej wtedy trenują kluby, nie wszystkie trasy są otwarte.

Jeżeli chodzi i ilość tras dostępnych to na pierwszym miejscu jest Tux, jak przez całe lato. W tym roku zawsze było otwartych min. 23 km tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd jesień

Bardzo ci dziękuję za wiadomość. Mam jeszcze jedno pytanie co sądzisz o Kaprun w październiku i listopadzie bo ja słyszałem , że wtedy jestem skazany na jazdę we mleku i wiele osób odradza mi ten okres na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd jesień

No jak Ci to powiedzieć ....?

Powiem tak. Jak byłem w październiku to widziałem aż następna podporę!

Ale ... np. w Solden jestem od czterech lat regularnie na otwarciu PS i zawsze była ... żyleta pogoda.

Sam nie wiem jak oni to robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...