Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HARAHOW


Gość glotox

Rekomendowane odpowiedzi

HARAHOW

Zastanów się nad innym czeskim kurortem np. Spindel czy nawet Rokytnice są ciekawsze od Harrachova. W harrachovie jest w sezonie mnostwo niemcow i szalenczo jeżdzacych czechow (czesi lubią pedzic gigantowo nawet gdy na stoku pełno ludzi) stad czeste kolizje, poza tym jest mnostwo poczatkujących). Do funu raczej harrachov jest kiepski no chyba ze wczesnie rano, pożniej robia sie muldy i pelno ludzi. Raczej nie polecam harrachova, stoki są niezbyt dlugie i po prostu nudne. Zastanów się nad innymi czeskimi miejscowosciami, bo chyba każda jest lepsza i ciekawsza od harrachova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARAHOW

Wielkie dzięki. wogóle szukam coś blisko granicy bo spanie mam w Polsce i interesują mnie stoki blisko granicy. Jesli jeżdziłeś w

Spindlu lub Rokitnicy to może byś mi przybliżyl dojaz i trasy. Nie ukrywam że posiadam towarzystwo kiepsko jeżdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARAHOW

Wielkie dzięki, kwaterę mam w Przesiecie koło Podgórzyna i codzienne dojazdy do Spindlerowego Młyna moga być trudne, dlatego chyba wybiorę Rokitnice. Wybieram się tam w okresie 11.11 - 14.11 na rekonesans i może więcej się czegoś dowiem to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...