Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czechy - Cerna Hora


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Czechy - Cerna Hora

Witam, wlasnie wrocilem z Janskich, bylem 3 dni (pon-sro) i jest super (bylo) snieg 40-60 cm, temp -10, slonce (pon, wto) sro (tylko przez 1 godz. Trasy przygotowane, ceny do 24-XII takie jak w ubieglym sezonie (za 3 dni zaplacilem 1010 KCz + 100 kaucja za skipas (chip). Od grudnia dziala 4-os. kanapa (1600-1800 /h) Protez (zamienila bardzo wolny orczyk) i kolejek nie ma - w tym terminie zreszta nigdy nie bylo. Najdluzsza trasa 3500 m, system sztucznego nasniezania dziala bez mydla - jezdzi sie prawie od poczatku grudnia. W samych Janskich jest dosyc drogo jak dla mnie wiec kwateruje zazwyczaj w Svoboda nad Upou 2 noclegi + HB 730 KCz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Cerna Hora

Dziekuje za info. Juz myslalem ze tylko ja tam chce jechac. Wybieram sie tam w lutym na 3 dni (ptk-sob-niedz). Jak myslisz mozna jechac w ciemno (bo nie wiem dokladnie kiedy pojade)? Bylem tak w Pecu i sie udalo a teraz chce zobaczyc jak jest na Cernej. Jesli masz namiar na te kwatery to bede wdzieczny. Wiem ze jezdzi tam skibus wiec nie ma problemu z dojazdem z kwater troche oddalonych ale zawsze lepiej mieszkac blisko. I jeszcze jedno pytanko. Mozna przekraczac granice na dowód? Pytam bo mi paszport sie skonczyl. Gdzies czytalem ze mozna ale nigdy nie zaszkodzi spytac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Cerna Hora

Na CH jest IMHO lepiej niż na Pecu, teraz na tych 2 ośrodkach można jeździć na jednym karnecie (jest trasa /czarna/ z CH do Pec. Nie ma problemów z przekraczaniem granicy na DO (nawet stary). W lutym proponowałbym pojechać nie w czasie ferii woj. dolnośląskiego bo moze być masakra. Skibus można spokojnie sobie odpuścić bo parking jest darmowy (lepiej przyjechać wcześniej - praktycznie można wjechać gondolką już od 7:30. (jako bonus jazda po sztruksie) Adres pensjonatu mogę podać na e-mail. Pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku. Ja zawsze jade w ciemno ale mam szczęście i raczej nie jadę na weekendy tam gdzie są kolejki (znam miejsca gdzie nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Cerna Hora

Witam

Chcę się w tym roku wybrać na narty do Czech, ale sam nie wiem gdzie. Słyszałem że jest tam dość tanio. Jestem początkującym narciarzem i niezbyt mnie interesują trasy czerwone i czzarne. Czy wiesz może gdzie warto pojechać, gdzie nocować? Oczywiście jeżeli masz jakieś adresy, telefony to poproszę. Oczywiście jeżeli możesz to podaj mi ceny za noclegi i karnety. Mam wielką pustkę w tym względzie i dlatego proszę o pomoc. Dzęki.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Cerna Hora

Tanio nie tanio, trudno to oceniac ale np. w Spindl`u bardzo noclegi podrozaly. Zobacz na www.holidayinfo.cz lub na www.holidayinfo.sk. Czechy polecam Spindlerowy Mlyn (Medwedin - mozna fajnie objechac czerwono-czarne trasy) CH (oczywiscie) Slowacja (Velka Racza, Donovaly - idealne dla poczatkujacych, Styrbskie Pleso - tanie noclegi w Styrbie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...