Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WYJAZD NA LODOWCE !!??


quba0

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

WYJAZD NA LODOWCE !!??

Cześć. Polecam Tobie indywidualny wyjazd w gronie znajomych np. samochodem. Jedziesz "w ciemno" nie jesteś uzależniony od busa, czy jakiegoś autokaru,nie musisz się martwić o nocleg, bo zawsze coś przyzwoitego idzie znależć. Najlepszy wyjazd to taki na sześć dni, gdzie w pierwszym dniu tylko się klimatyzujesz, a kolejne pięć dni korzystasz z dobrodziejstw białego szaleństwa. Zawsze zresztą kolejne dni wypoczynku można spędzić gdzieś nad morzem, bo z popularnych letnich lodowców np. w Austri nad Adriatyk jest ok 300 km. Najlepsze warunki na lodowcach są z samego rana, tak mniej więcej do południa, bo potem śnieg staje się strasznie ciężki i mokry, poza tym trasy są rano ekstra wyratrakowane. Co najważniejsze, zabierz ze sobą jakiś bardzo mocny krem z bardzo mocnym filtrem do twarzy. Ja miałem słaby krem i mocno się "przypaliłem ". A co do cen to sześciodniowy skipas kosztuje ok 150 euro i kaucja za karnet 5 euro. Nocleg ze śniadaniem od 16 euro za dzień (jak wynajmujesz na więcje dni, ceny są niższe). No i przejazd, ale to już indywidualne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...