Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ryterski raj chala jakich malo


dawidoff

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze: stok nie przygotowany-wystajace kamienie itp.

po drugie: wyciag zatrzymuje sie co pare minut

po trzecie: musza sie nauczyc ratrakowac nierownosci na kazdym kroku

pojechalem tam pierwszy i ostatni raz! nie polecam tego stoku narciarzom i snowboardzistom nawet zawodowcow!:((

myslalem ze sobie ostro pojezdze a tu nic z tego!!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryterski raj chala jakich malo

Byłem tam wczoraj popołudniu pierszy,ale zapewne nie ostatni raz. Owszem stok nie przygotowany, a armatki śnieżne pracowały cały czas i ciężko się jeździło. Muszą się jeszcze dużo nauczyć, ale należy dać im jeszcze trochę czasu, bo jak zapewne wiecie, to dopiero ich pierwszy sezon. Byłem świadkiem bardzo niebezpiecznej sytuacji, gdy jeden z narciarzy zjeżdżając nartostradą, natknął się na wystającą wtyczkę z nartostardy, która doprowadzała prąd do armatki. Tym sposobem, armatka przestała działać, a obsługa podjeła interwencję dopiero po dłuższej chwili. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryterski raj chala jakich malo

no tak zgadzam sie ja bylem dzis rano i jezdzilem godzine w tym 15 minut zjezdzalem a reszte czasu stracilem na wyciagu ktory zatrzymywal sie co chwila! wiesz co ale jesli narciarz ktory jest instruktorem sie wywraca to jest chyba cos nie tak!! pozdrawiam. ty masz swoje zdanie a ja swoje a moje jest takie ze juz tam w tym roku nie pojade moze za rok!:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...