Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val Thorens weekend majowy


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś ma namiary na jakieś biuro z Warszawy, które organizuje wyjady do Val Thorens w długi weekend majowy (autokar). Czy ktoś już był w tym czasie i moze napisać mi jak jest w tym okresie, czy nie jest za ciepło i traski nie są za miekkie?? Dzięki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Val Thorens weekend majowy

Bardziej podobalo mi się w Tignes. W Val Thorens bylam w kwietniu 2 razy i warunki byly zupelnie różne - raz pełna zima, raz zielona trawka z naśnieżoną trasą (dolny odcinek). Wiadomo że po południu śnieg jest mokry ale w ocienionych miejscach spoko. Jednak ciepełko jest miłe, zdarzalo nam się nawet jeździc w t-shirtach!

Ale ten pomysł żeby jechac na weekend taki kawał (i to autokarem!) to już mi się zupełnie nie podoba! To 2 dni jazdy w 1 stronę, czy tu czy tu!

Nie znam biura podróży ale wiem gdzie można wynając samodzielne apartamenty (różnej wielkości, zawsze z aneksem kuchennym): www.maeva.com . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...