Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Śnieżnica, Maciejowa a może coś innego????


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o śnieżnicy w kasinie lub maciejowej jak tam jest jeśli chodzi o przygotowanie stoku, zaplecze no i tak ogólnie jakie tam są warunki. Do tej pory najczęściej śmigałam na Palenicy no ale teraz nie jeździ główny.

W środe chciałam sie wybrać tak na jeden dzień i nie mam pojęcia co wybrać żeby sobie naprawdę dobrze pojeździć. Te wszystkie Kotelnice i szymoszkowe strasznie płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieżnica, Maciejowa a może coś innego????

Nie znam tych stoków o których wspominasz ale właśnie wróciłam z 4 dniowego wypadu w 4 miejsca niedaleko siebie: Krynica, Wierchomla, Rytro, Sucha Dolina. W Krynicy jest tłok ale jest jedna fajna trasa czarna nr 5 na której jest mało ludzi bo jest dośc stroma i naprawdę można poszalec!

Wierchomla to nuda dla staruszków i dzieciaków chociaż zaplecze fajne i nieźle zorganizowane. Fajne nowe krzeslo 4 os. w Rytrze - trasa porządna czerwona, ładnie przygotowana, oświetlony stok, zaplecze, wszystko pachnie nowością i mało ludzi bo chyba się jeszcze nie zwiedzieli. Jedyna wada to to że jest tylko jedna i niezbyt dluga (chyba ok. 1km) ale najeździc się można. W Suchej Dolinie też mi się podobało chociaż klimaty dośc przaśne i kiepski dojazd; ale trasa jest fajna i bardzo mało ludzi - w ciągu tygodnia wyciąg nie chodził bo nie było chętnych!

Mosorny Groń w Zawoi też jest fajny (ta ścianka na dole!) ale w weekend może byc tłoczno bo to jedyna większa góra w okolicy.

Pozdrawiam i życzę miłych zjazdów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...