Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

STOK NARCIARSKI W PRZEMYŚLU


kriskros

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazje pojeździć na nowym stoku narciarskim w Przemyślu. Chciałem sprawdzić, bo ludzie mówią "jest tam z....". Ja co prawda mam gdzie jeździć, ale, chciałem sprawdzić te właśnie z .... warunki. Napiszę w skrócie, należy się pomysłodawcom "piątka". Dwie kolejki krzesełkowe, z parkingu "dwójka", a już na samej górze "trójka". Z informacji, którą zdobyłem od obsługi, wyciągi są używane sprowadzone z Włoch, ale stan techniczny wzorowy. Nie ma co prawda taśmy ułatwiającej wsiadanie, ale całkiem łatwo się wsiada na krzesełko. Widziałem jeden ratrak i pięć armatek śnieżnych, trasa przygotowana przyzwoicie. Stok narciarski nie duży, wtedy kiedy jeździłem, była czynna jedna trasa 850 m, która była bardzo łagodna. W planach są jeszcze dwie trasy, jedna już otwarta ma być w tym sezonie. Nie ma karnetów dziennych, tylko 10-siątki (30 zł) i 20-stki (50 zł) dziurkowane przez obsługę :-) ( w miarę rozwoju pewnie wprowadzą elektroniczne) Podobno sklepy sportowe w Przemyślu, przeżywają "renesans", tak idzie interes narciarski. Interes się kręci, ludzie maja pracę, a narciarze zabawę. Pozdrawiam i życzę więcej takich incjatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...