Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witryna PZN


JJK

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, zajrzalem na witryne PZN, bo w swej naiwnosci spodziewalem sie, ze zdobede tam bardziej szczegolowe wyniki mistrzostw Polski. Ma sie rozumiec nic takiego tam nie znalazlem, ale co najbardziej przykulo moja uwage, to to, ze na obrazku z narciarzem, skoczkiem i biegaczem, ktory jest u gory kazdej strony, narciarz ma na sobie kombinezon kadry Austrii...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Witryna PZN

jestt wiecej rzeczy za ktore mogliby sie wstydzic i dzieki ktorym przegrywaja z konkurencja - ale widac ugruntowana pozycja powoduje NARMIERNA ppewnosc

ostatnio to sie dzieki nim niezle usmiałem

wysłałem zapytanie mailem - i czekam na odpowiedz i czekam i czekam - na forum ktos powiedział ze oni aby odpowiedziec na maila m usza zajsc na poczte :-) nio i stało sie - zamiast maila z odpowiedzia dostałem list poczta - to było zupełnie nowe doswiadczenie - ale trzeba przyznac ze sie poprawili - jest odpowiedz a to duzy postep od ubiegłego roku :-))

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...