Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie jechac? Austria Vs Włochy


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jechac? Austria Vs Włochy

no to precyzuje: który kraj Wam bardziej odpowiada na zimowe szaleństwa? Gdzie się wam bardziej podoba: we Włoszech czy w Austrii? (to jest pierwsza część pytania;)) Jakie ośrodki narciarskie polecacie we Włoszech a jakie w Austrii?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jechac? Austria Vs Włochy

No to Ci odpowiem tak:

chciałbym kupić auto BMW lub Mercedes, które lepsze do jeżdżenia, które Wam się bardziej podoba, co polecacie?

... żebyś zrozumiał dlaczego na Twoje pytanie nie da się odpowiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jechac? Austria Vs Włochy

zrozumiał... ze uwielbia jezdzic do wloch...:))))

zadac pytanie czego oczekujesz od regionu... jedziesz z dzieciakami czy nie... imprezowa ekipa czy nie... apreski czy w nie... lubisz niebiesko czy czarno...

kameralny ośrodek czy ogromna ilość tras... tanio czy nieistotne...

wtedy coś można podpowiedzieć...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jechac? Austria Vs Włochy

Jak lubisz Bombardinio(lub nie lubisz bo jeszcze nie miałeś okazji skosztować)to polecam Włochy np. VAL DI FASA jeśli Ci nie przeszkadza codzienne dojeżdżanie samochodem na stoki, kupisz karnet Superdolomitiski i możesz śmigać codziennie gdzie indziej. Jeśli chcesz mieć stok u dżwi Twojego Hotelu/Apartamentu to mozesz wybrać się do np. VAL DI SOLE/Marilleva,Folgarida. Jednakże wybierając zakfaterowanie na stoku lub w bezpośrednim sonsiedztwie kolejek/wyciągów musisz liczyć się ze znacznie wyższymi cenami.

Moim skromnym zdaniem Austria ma swoisty urok którego to brakuje w Włoszech, Włosi to przedewszystkim bałaganiarze czego doświadczyłem głównie podczas letnich urlopów.

Jeśli chodzi o trasy i stoki spotkałem się niejednokrotnie z takimi opiniami że we Włoszech są lepiej trasy przygotowane przez ratraki niż w Austrii, z czym się akurat nie zgodzę, ja nie dopatrzyłem się różnic.

We włoszech jest trochę lepszy stosune kolei krzesłowych do wyciągów, tzn krzesełek więcej niż orczyków.

Do Włoch jest dalej; najbliższe tereny narciarskie Austrii osiągamy (od granicy w Cieszynie) po ok 700 km a Włoskie po ok 1000.

Jak widzisz nieda się jednoznacznie powiedzieć gdzie jest lepiej, jeśli Ci nie przeszkadza jazda samochodem, wybierz się do Włoch, a w drodze powrotnej proponuję Ci zjechać do jednej z Austryjackich dolin(na obiad).

Jadąc przez przełęcz Brenner w kierunku Salzburga masz po drodze jedną z popularniejszych Zillertal z przepiękną miejscowością Mayrhofen.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...