Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Akademickie Mistrzostwa Polski...


muzin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

Akademickie Mistrzostwa Polski...

gdyby nie moj uszkodzony bark :-) a ta k mistrzostwa poza zasiegiem - tez dołączam sie do poszukiwan :-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akademickie Mistrzostwa Polski...

oj, jaka szkoda że juz od 2 lat nie jestem studentem, właśnie dla takich imprez jak Akademickie Mistrzoswa Polski warto być wiecznym studentem, oj pokazałoby sie chłopakom jak sie jeździ.

Axel czy wiesz że jeszcze parę lat temu zawody te rozgrywały sie na Stożku!!, niestety stolica głosowała za Zakopcem i tak zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Akademickie Mistrzostwa Polski...

zdaje sie ostatni raz miało to być 3 albo 4 lata temu - miłem startowac ale na treningu dzień wcześniej wybiłem bark :-((

historia sie powtarza :-(( co roku - hcyba obetne sobie prawa reke i skoncza sie problemy :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akademickie Mistrzostwa Polski...

Hej!

I już po mistrzostwach :-(

A było całkiem nieźle, choć mogło być lepiej. Slalom na Gubałówce całkiem niezły, choć jak się jedzie z numer 150 którymś, to to bardziej przypomina bobsleje. Ale już gigant na Nosalu, to małe nieporozumienie: bramka gigantowa składała się z tylko z tyczki wewnętrznej(właściwie dwóch złączonych szmatką) bo na drugą nie było miejsca, jak zrobiłeś glebę to albo w las, albo na trasę gdzie jeździli narciarze rekreacyjnie...dramat,a wszystko dlatego że popsuła się kolejka na Kasprowy. Szkoda bo dwa lata temu to był najlepszy gigant jaki jechałem:-( Może pora żeby mistrzostwa przenieść np. do Krynicy (wsród uczestników padały takie propozycje,zobaczymy co na to Stolica...

Ale za to pojeździłem na przyszłorocznych Rossi: 9S 164 cm i 9X 181-umożliwiał to sponsor PM SPORT- wielkie dzięki...

Wyników szukajcie na stronie www.azs.waw.pl

Pozdrawiam

Zdzich

PS. Pozdrowienia dla wszystkich którzy bawili się w Wierchach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja tam też byłem, browar piłem i jeździłem ...

Zakopane wspominam miło (browar) i niemiło, bo startowałem na Gubałówce jako 210-ty a na Nosalu jako 196-ty. Na Nosalu był już wtedy sam lód i trzepaczka wiec wiązania choć dokręcone na 120 kilo nie dały rady i zostawiłem w tyle jedną nartę... cóż tak bywa... Ale zabawa była przednia tak czy inaczej!!! Jestem bogatszy o nowe doświadczenia, a nie mam ich za dużo, bo całe życie była jazda instruktorska a nie na tykach, ale trzeba jeźdźik kilometry kilometrów na tykach... trening czyni mistrza !!!

>>..:: SKI TO DIE ::..>> jak to mawia Leski

Whoo-ah pozdroovka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Akademickie Mistrzostwa Polski...

...Ale za to pojeździłem na przyszłorocznych Rossi: 9S 164 cm...

Od przyszlego roku FIS ustalil dolna granice dla mezczyzn 165 cm.

Dziwne ze Rossignol tego nie uwzglednil w topowych modelach

Pozdr dla wszystkich bylych i obecnych zawodnikow

no a gdzie oficjalne wyniki

no chociaz pierwsza piatka

pozdr

sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...