Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak, w około wszędzie pełno śniegu, Austria zasypana a w Val di Sole śniegu nadal nie ma:mad: co prawda powoli zaczynaja nasniezac ale w najblizszych dniach zapowiadaja tam 3 dniowe opady deszczu:eek: a mój wyjazd zbliza sie wielkimi krokami:eek: mam nadzieje ze do 8.12 zdaza wszystko nasniezyc zeby nie było jak rok temu:(

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) no niby sie nie rezerwuje no ale potem moze być juz ciezko z miejscami bo to termin freeski ale najlepsze jest to ze w zeszłym roku nawet lodowiec o tej porze roku nie chodził i nie wiadomo z jakich przyczyn - jak sie pytałem to odpowiadali tylko ze moze jutro bedzie, i tak codziennie:) ale cos tam jednak bylo ponasniezane i cos tam pojezdzilem:) mam nadzieje ze w tym roku tez sie uda i ze bedzie tak jak dwa lata temu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezdzic napewno bedzie sie dało:) bo juz się w Tonale da jezdzic:) ale cały urok polega na ogromnej ilości tras i tym ze mozna z osrodka do osrodka przejechać nie odpinająć nart:) a w zeszłym roku tego brakło:] ale z racji tego ze jestem zyciowym optymistą to wieze ze w tym roku bedzie OK! szczególnie ze z zapowiadanych opadow deszczu wyszły opady sniegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szparaaa a możesz zdradzić dokąd sie wybieracie do Val di Sole?My jedziemy do Cogolo di Pejo, słyszałam że to bardzo fajna miejscowość :)

I dalej jestem optymistyczniue nastawiona, że śnieg będzie :lol:

Szparaa przez dwa aa nie trzy;) sam nie wiem czemu przez dwa "a":) zresztą smieszna ta moja ksywka ale juz sie tak ciagnie za mną pare dobrych lat! ale do tematu: Jade dokładnie tam gdzie Ty! Cogolo di Peio hotel Domina! jade z siostrą i ojcem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tam byłem i tez się wybieram tam w tym terminie:) ale sama Folgarida to mało, bedac tam napewno musiusz odwiedzić tez Marilleve i Madonne, te trzy osrodki sa z soba połączone i bez sciaganie nart mozesz przejechac np z Folgaridy do Madonny. Tylko pamiętaj ze musisz kupić odpowiedni karnet zeby tasm sobie jezdzic! Najlepiej kup sobie superskirama za 199E, no chyba ze masz hotel to pewnie masz karnet w cenie w tym terminie! Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj!

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A więc wróciłem! Opłacało sie zaryzykowac i jechac na free ski! Trzymanie kciuków pomogło;) Króciutka relacja z wyjazdu: Warunki śniegowe super! Trasy bardzo dobrze przygotowane, praktycznie wszystkie otwarte (tylko Folgarida pozostawiała troszkę do zyczenia, ale tam tez bylo OK). Słoneczka nie brakowalo, lekki mrozik, czasami mocniej wiaterek zawiał. Ludzi malutko, kolejek jak to w alpach nie było. TONALE: Zdziwiło mnie to ze na "lodowcu" - Presenie panowie od obsługi wyciagow mają sjestę od 13-14 i w tym czasie po prostu wyciagi na lodowiec nie chodza:mad: Bedac na Tonale warto przejechac na Temu - całkiem ciekawe trasy! Madonna di Campiglio: Rewelacja! Mnóstwo jezdzenia! Idealnie przygotowanie i bardzo ciekawe trasy! Jedyny minus: gondolka na Groste jedzie ponad 20min:] Marilleva Wszystko tak jak powinno być;)Folgarida No i tu moznaby sie troszke doczepic, czasami na trasie wystepowaly drobne przetarcia, trasy nr 1, 2 i 3 (prowadzace do parkingów) - zamknięte. Ale za to jest tam fajna knajpka z bardzo dobra pizza;) W Peio nie byłem bo nie ma tam za duzo jezdzenia ale słyszałem ze tam wszystko pięknie, ładnie i do tego było tam ok tylko 15 osob!

Po raz kolejny polecam Val di Sole! Nie było tam chyba trasy która bym jechał w ciagu tych 6 dni wiecej niz 4 razy!

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgadzam sie z Krzyśkiem.Ja też dzisiaj wróciłam z Val di Sole i uważam, że trasy są świetnie przygotowane i jest na czym pojeździć i się nie nudzić :D Jedno co mnie zaskoczyło to brak kolejek do wyciągów ;)

Ponadto dziękujemy za bardzo miłe towarzystwo w hotelu w Cogolo ;) Zdjęcia wyślę niebawem na maila :)

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Val di Sole

he,he,he.... Szparaa...no coś Ty...;) Ze stoku też są jakieś fotki..osobiście robiłem

Teraz trzeba to wszystko odpowiednio posegregować, niektóre poddać cenzurze ;) no i powysyłać

* a tak na marginesie to strasznie brakuje mi tego wloskiego slonca... u nas tak ponuro i ciemno

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich z pobytu w Dominie - szczególnie ekipę z imprezy w garażu ;)

Wiola - czyżby po cenzurze żadne zdjęcie nie nadawało się do wysłania ;) ??

Widzę że powiększa się liczba uzytkowników na skionline.pl :) Właśnie dzisiaj otrzymałem zdjęcia od Wioli. Szparaa - miałeś rację.... zdjęć ze stoku jest niewiele.... nawet nie wiem czy bedzie 10 Reszta to imprezy ;) He, he, he... Ale fotki fajne.

Jest co ogladać no i wspominać

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...