Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Długi weekend w Solden zapowiada się świetnie...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Solden. Majowy weekend zapowiada się wspaniale.

Śniegu pod dostatkiem, a jeszcze w ciągu ostatniego tygodnia dopadało kilkanaście centymetrów.

Bywają wcześniej w Solden w czasie długiego weekendu zastanawiałem się czemu przy dolnej stacji krzesła na lodowiec Rettenbach stoi wielka piramida. Teraz miałem okazję odwiedzić się czemu ona służy. Otóż jest to jeden z elementów wielkiego show, jakie co roku, 11 kwietnia odbywa się w krainie wiecznych lodów.

Kto będzie miał okazję być w Solden w tym terminie w przyszłym roku serdecznie zapraszam. Warto zobaczyć nocny spektakl na wysokości 2700 m n.p.m., a dzieje się tu wiele. Są odrzutowce, spadochroniarze, kilkuset instruktorów jadących po lodowcu z pochodniami, kilkadziesiąt "tańczących" ratraków, lawiny, wybuchy, skutery śnieżne i motocrossowcy.

Mam wiele zdjęć i kilka filmików, relacja za kilka dni.

Jacek

PS

3 maja na lodowcu będzie można podziwiać śmiałków, którzy będą próbować przejechać na nartach, deskach przez 50 metrowy pas wody! Zabawa pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Długi weekend w Solden zapowiada się świetnie...

Ta impreza nazywa się HANNIBAL i odbywa się co roku w połowie kwietnia, niestety nigdy nie udało mi się wziąć w niej udziału, ale słyszałem że robi duże wrażenie, może kiedyś

p.s. Jacek jedziesz w tym roku na testy do Solden (WINTERFINALE), ja niestety muszę odpuścić, z czego jestem strasznie niezadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...