Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Černá hora - J. Lázně------jakie opinie i wrażenia


tomek8-78

Rekomendowane odpowiedzi

ok, juz wszystko wiem , pozostaje tylko nadzieja iz pogoda sie nie zepsuje, patrzyłem na mapke pogody i zapowiadają opady sniegu na przyszły tydzień. Mam pytanie do tych co juz byli w cerna hora, przeglądałem mapke i nie wiem dalej gdzie znajduja sie łagodne stoki, chodzi mi o Černá bouda, Sport 1-2. Z tego co widać sa to łagodne stoki i tam chce zacząć, ale nie wiem jak sie tam kierować. Musze wjechać gondolą na góre , a może to jest niżej. NApewno musze isc do centralnej kasy i kupić bileciki. Prosze o rade.

Ktoś mi wczesniej pisał że musze wjechać na góre gondola i kierować sie na lewo -tam znajduje sie to czego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na weekennd w Janskich - pogoda bardzo zróznicowana . W sobotę piekne słońce do 13 , potem u góry mgła ale widocznośc dostateczna . W niedzielę pochmurno, padał nawet przez godzinkę śnieg . Ludzi raczej niewielu jak na weekend - max stalem w kolejce może 5-10 minut w południe , rano i po południu bez kolejki . Trasy - jak dla mnie - znakomite jak na tę pore roku w naszej części Europy . Aha - ok 80% narciarzy to Polacy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam ten ośrodek wszystkim, wole troche dłużej jechać niż męczyć się w Polsce, trasy są odpowiednio przygotowane i naprawde warunki jak już są to są znakomite. A co do parkingu to radziłbym nie stawiać w niedozwolonych miejscach ponieważ te uliczki są wyjątkowo ciasne i lada moment pojawia się policja i blokują koło. Sam miałem taki zamiar lecz co drugie auto które stało nie tam gdzie powinną miało blokade, więc odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, juz wszystko wiem , pozostaje tylko nadzieja iz pogoda sie nie zepsuje, patrzyłem na mapke pogody i zapowiadają opady sniegu na przyszły tydzień. Mam pytanie do tych co juz byli w cerna hora, przeglądałem mapke i nie wiem dalej gdzie znajduja sie łagodne stoki, chodzi mi o Černá bouda, Sport 1-2. Z tego co widać sa to łagodne stoki i tam chce zacząć, ale nie wiem jak sie tam kierować. Musze wjechać gondolą na góre , a może to jest niżej. NApewno musze isc do centralnej kasy i kupić bileciki. Prosze o rade.

Ktoś mi wczesniej pisał że musze wjechać na góre gondola i kierować sie na lewo -tam znajduje sie to czego szukam

Podbijam wątek , gdyż nadal nie wiem gdzie sie kierować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam wątek , gdyż nadal nie wiem gdzie sie kierować

Czemu nie czytasz. Właściwie już wszystko zostało powiedziane:

Mapka w czwartym poście, tamże informacja, że ośla łączka jest na górze (ok 100m spacer). w uzupełnieniu, ale tego się można domyśleć patrząc na mapkę (5,6).

A tak już całkiem na marginesie nie ma terenów niedostępnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek posluchaj sie witka, a do tego "porozgladaj sie sam troche" w info jakie dostales i materialach;

czego nie wiesz ? musisz wjechac na glowny parking, gondola na sama gore i spacerek - mapke przeciez masz;

na www.holidayinfo.cz pokazuja ze sport 2 jest zamknieta, a gdyby 1 tez byla zamknieta wcale bym sie nie zdziwil;

poza tym brachy tule sie bujac dla 250 metrowego stoku ??

wez sie w garsc, myknij od gondoli makymalnie na lewo w dol 1 i 2, tam powinienes sobie spokojnie kanapka pojezdzic i bez szalens dac rade;

do tego moze w kamerce Cie uwiecznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek posluchaj sie witka, a do tego "porozgladaj sie sam troche" w info jakie dostales i materialach;

czego nie wiesz ? musisz wjechac na glowny parking, gondola na sama gore i spacerek - mapke przeciez masz;

na www.holidayinfo.cz pokazuja ze sport 2 jest zamknieta, a gdyby 1 tez byla zamknieta wcale bym sie nie zdziwil;

poza tym brachy tule sie bujac dla 250 metrowego stoku ??

wez sie w garsc, myknij od gondoli makymalnie na lewo w dol 1 i 2, tam powinienes sobie spokojnie kanapka pojezdzic i bez szalens dac rade;

do tego moze w kamerce Cie uwiecznia :)

dzięki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

karnety "punktowe", strategie na skipasy...:)

Mi się sprawdził w poprzedni weekend (niedziela) patent polegający na przyjeździe po 12.00. Na parkingu były zwolnione miejsca w najbliższym gondolki rzędzie, a i karnet można było odkupić za 250 KCs.;)

Hej - bylem rok temu w janskich - ogolnie kazdego dnia kupowalem bilety - przewaznie w kasie - czasem sie trafil ktos kto chcial sprzedac - Jade w okresie 9-16 luty - ferie - (zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnoslaskie i cos jeszcze) przewiduje spory ruch - jaka strategie obrac ?

moze karnety punktowe beda dobrym rozwiazaniem? za 500 koron mam 250 Pkt i tak je moge wydac:

Kolejka linowa na gore - 45 punktow

Koljeka linowa na dol - 20 punktow

Protez - 25 punktow

Andel - 20 punktow

Kostalka 1 - 8 punktow

Kostalka 2, Idyla, Sport Formanek 2 - 6 punktow

Sport 1, 2, Lucnak - 5 punktow

Sport Formanek 1, 3 - 6 punktow

Cerna bouda - 5 punktow

szkoda, ze nie sa wazne na nocna jazde na protez`i

Mam zamiar raz podjechac do Pecu i raz do Szpindlerowego - dlatego chyba karnet na 6 dni odpada - chyba ze z opcja 5/6,

Jakie sa wasze strategie karnetowe ? :)

Moze ktos sie wybiera w tym okresie tez ?

Mozliwe, ze bede mial 2 miejsca w aucie ze Szczecina

pzdr

Pawel

P.S.

Moze ktos zna niedrogie pensjonaty w Janskich?

Potrzebuje 2x3 osoby i 1x2 osoby - pokoje musza byc z lazienkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

ok, panowie panie byłem wczoraj na Czernej Horze, warunki jak najbardziej DB słoneczko, trasy nasnierzone mało przetarć kamieni prawie wogole, ale ok południa zaczeła siię robić woda muldy i ogolnie jazda to tylko od 8 do 12 max, bo poźniej lipa, co wazne kolejek za dużych nie ma max 2-3 min stania, jazda wieczorna bdb, chociaż stok miękki ale równy,ludzi no tak średnio, zjazd na doł odradzam, kamienie masa przetarć chyba że ktoś chce skatowac swoje narty to owszem:), ceny naprawde przystępne dobry obiadek 100KC, także cena znosna, parking 60KC nie wazne ile stoisz:)

ogolnie polecam ale tak jak mowilem od 8 do 12- max 13 i wieczorna jazda do tego,

dojazd z wrocławia w miare niecałe 140km w jedną strone ale prawie caly czas pipidowami się jedzie takze 2h to zajmuje,( mi powrót niewiadomo dla czego zajoł 1,5h) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...